Alin Mihaila

Camping Sarajevo - Bosnia si Herzegovina

5 postări în acest subiect de discuţie despre Camping Sarajevo - Bosnia si Herzegovina

Camping Sarajevo - Bosnia si Herzegovina

Alin Mihaila

Camping Sarajevo e un campimg situat cam la 15 km de capitala bosniaca. E un camping micut situat intr-o zona frumoasa, cu verdeata, pe malul unui paraias. Contitiile sunt foarte bune, grupurile sanitare sunt noi, internetul sbarnaie, au si un mic spatiu de joaca pentru copii e liniste, cam tot ce-ti trebuie intr-un camping. Am platit 24 euro/noapte. Mi s-a parut cam mult pentru Bosnia, dar pana la urma nu e un pret de speriat. Link-ul campingului http://camping-sarajevo.com/en/home-2/

IMG_20170722_111035.jpg

DSCN6029.JPG

DSCN6030.JPG

DSCN6031.JPG

DSCN6032.JPG

DSCN6033.JPG

DSCN6034.JPG

DSCN6035.JPG

DSCN6036.JPG

DSCN6037.JPG

DSCN6039.JPG

  • Upvote 4

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Daniel P

Multumim pentru prezentare @Alin Mihaila ! :noroc: :OK:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M

Da..., chiar interesant..., cand am fost acolo nu am gasit nicio informatie de acea locatie...

Cu siguranta esti un membru care aduci multe informatii pe forumrulote.ro..., cand voi face steagurile si celelalte materiale promotionale, vei primi cate unul din fiecare GRATUIT !

Multumim ! :salutare!:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Alin Mihaila
On ‎8‎/‎18‎/‎2017 at 18:22, Dragos M a scris:

Da..., chiar interesant..., cand am fost acolo nu am gasit nicio informatie de acea locatie...

Cu siguranta esti un membru care aduci multe informatii pe forumrulote.ro..., cand voi face steagurile si celelalte materiale promotionale, vei primi cate unul din fiecare GRATUIT !

Multumim ! :salutare!:

@Dragos M Multumesc frumos! Nici eu nu am gasit informatii despre campingurile vizitate decat in review-urile olandezilor, nemtilor. Tocmai asta e motivul pentru care descriu locurile vizitate...

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Alin Mihaila
La 18.08.2017 la 18:22, Dragos M a scris:

Da..., chiar interesant..., cand am fost acolo nu am gasit nicio informatie de acea locatie...

Cu siguranta esti un membru care aduci multe informatii pe forumrulote.ro..., cand voi face steagurile si celelalte materiale promotionale, vei primi cate unul din fiecare GRATUIT !

Multumim ! :salutare!:

Sunt pe picior de plecare, AMR 2... Ar fi fost folositor un steag :default_109:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.