Alin Mihaila

Autocamp Blagaj - Bosnia si Herzegovina

2 postări în acest subiect de discuţie despre Autocamp Blagaj - Bosnia si Herzegovina

Autocamp Blagaj - Bosnia si Herzegovina

Alin Mihaila

Am stat in acest camping 2 nopti. Pretul 20 euro/noapte e rezonabil zic eu pentru conditiile oferite. In afara de lipsa umbrei, care nu ne-a dat prea mari batai de cap pentru ca nu prea am stat la rulota, nu stiu daca pot gasi alte inconveniente. Poate faptul ca in momentul cand am ajuns noi nu aveau decat un grup sanitar pentru barbati si respectiv unul pentru femei si doua dusuri, dar campingul era in extindere si se mai construiau atat cabine de dus cat si toalete. In camping puteti gasi si un restaurant cu terasa unde puteti manca la preturi rezonabile, wi-fi-ul functioneaza bine, pe malul raului aveti amenajata si o plaja betonata cu sezlonguri pentru curajosi (apa avea 12 grade). De asemenea in camping gasiti si un spatiu de joaca pentru copii, de fapt sunt cateva leagane, dar va puteti petrece timpul cu hidrobicicleta sau caiacele puse la dispozitie de camping gratuit. Noua ne-a placut si ne-au surprins in mod placut cu primirea, cate o bere pentru adulti, un suc pentru copii si un platou mare cu fructe... Link-ul campingului http://www.autocamp-blagaj.com/en/index.php

DSCN5396.JPG

DSCN5370.JPG

DSCN5364.JPG

DSCN5369.JPG

DSCN5371.JPG

DSCN5372.JPG

DSCN5374.JPG

DSCN5377.JPG

DSCN5381.JPG

DSCN5383.JPG

DSCN5384.JPG

DSCN5385.JPG

DSCN5386.JPG

DSCN5393.JPG

  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.