Dragos M

Intalnirea Nationala de Toamna a Comunitatii Forum Rulote

195 postări în acest subiect de discuţie despre Intalnirea Nationala de Toamna a Comunitatii Forum Rulote

Intalnirea Nationala de Toamna a Comunitatii Forum Rulote

Tudor George Ciprian

Daca se deschide o lista pentru rezervare , ma inscriu cu rulota + auto 2 persoane

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Cristian Baetu

99% prezent si eu. Rulota +auto, doi adulti +copil . In schimb trebuie avuta grija ca o sa vina multe rulote, care nu sunt membrii pe acest forum .

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M
în urmă cu 14 ore, Tudor George Ciprian a scris:

Ma bucura ideea,  

Incercam sa fim prezenti.:multumesc!:

Daca se face inscriere pentru intalnirea de toamna , ma inscriu cu rulota si 2 persoane.

Daca nu trebuie facuta rezervare la comping?

 

Multumesc.

 

Rezervari in camping nu se fac, insa nu s-a intamplat niciodata sa fie plin si sa ramana cineva pe afara...

o sa te trec in ptimul post pe lista 

 

în urmă cu 2 ore, Cristian Baetu a scris:

99% prezent si eu. Rulota +auto, doi adulti +copil . In schimb trebuie avuta grija ca o sa vina multe rulote, care nu sunt membrii pe acest forum .

 

Noi nu am rezervat aceasta locatie pentru forum rulote, acolo vor veni multe rulote, insa cum spuneam este loc..., oricum nu prea se inghesuie membrii forumrulote.ro din cate se vede...

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Levi N

Salut @Dragos M

Initiativa organizarii a doua intalniri a membrilor Forum Rulote este bine venit, insa asocierea ei cu un alt eveniment cum este" Parada Baloanelor cu aer cald" nu cred ca este benefica intalnirii comunitatii Forum Rulote, majoritatea vor fi mai interesati de parada.

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ursu Florin

@Levi N, intalnirea se organizeaza in acea perioada in locul respectiv, cine doreste nu trebuie sa mearga la Parada Baloanelor, dar eu cred ca este ok ca in cele 3 zile cat stam acolo sa ne mai si plimbam putin.

Cine doreste sa vina la intalnire o va face, chiar daca e parada baloanelor chiar daca nu. :salutare!:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Levi N
3 minute în urmă, Ursu Florin a scris:

@Levi N, intalnirea se organizeaza in acea perioada in locul respectiv, cine doreste nu trebuie sa mearga la Parada Baloanelor, dar eu cred ca este ok ca in cele 3 zile cat stam acolo sa ne mai si plimbam putin.

Cine doreste sa vina la intalnire o va face, chiar daca e parada baloanelor chiar daca nu. :salutare!:

:nedecis: fiecare cu parerea lui.:salutare!:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M

@Levi N Am ales aceasta locatie tocmai in ideea ca putem face si altceva decat sa stam in camping... 

vin multe rulote, cunoastem colegi noi..., socializam..., iti spun eu ca nu vei regreta daca vei venii la aceasta intalnire :)

  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Radu Ghita

Si eu sunt de parere ca sunt sanse foarte mari sa fie o intalnire reusita.

Inca de cand mi-a povestit Dragos despre treaba asta, am fost incantat si am hotarat sa merg.

Va marturisesc ca am rezervat deja un zbor cu balonul pentru ziua de vineri 22 septembrie. Abia astept! :OK:

 

  • Upvote 8

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Radu Ghita

O relatare "de la locul faptei"  din 2016 aici

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu-Betty

Sunt locații off @Ovidiu Cica. Aici ar fi una dintre ele unde am fost noi. Nu cred să fie mai departe de un km de zona unde se desfășoară parada. E un platou mare, unde accesul se face pe un drum forestier care nu e de speriat.

Cred însă că ideea întâlnirii este aceea de a fi împreună cu toți colegii de pe Forum prezenți la aceasta ocazie.

 

IMG_20161008_175828.jpg

IMG_20161008_175834.jpg

IMG_20161008_184803.jpg

Modificat de Ovidiu-Betty
Stergere foto
  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M
42 minute în urmă, Ovidiu-Betty a scris:

Cred însă că ideea întâlnirii este aceea de a fi împreună cu toți colegii de pe Forum prezenți la aceasta ocazie.

 

Am spus mai sus ca in aceasta locatie (camping Mustang) organizam intalnirea, cine nu doreste sa participe alaturi de colegi poate merge unde doreste, fiecare e liber sa faca ce vrea...

Va rog sa nu mai postati mesaje offtopic ( cele care nu au legatura cu subiectul intalnirii le vom sterge)

Asteptam in continuare inscrieri la intalnirea Forum Rulote !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M

Tocmai am vorbit cu Attila, patronul campingului Mustang si am reusit sa obtin o reducere de 10% pentru membrii Forum Rulote (cu conditia sa fim peste 30 persoane, undeva la 15 echipaje...sper sa fim...)

Voi printa lista celor inscrisi aici, o voi da la receptie si doar aceia vor avea discount de 10%

Un alt aspect discutat, cei care nu doresc curent (stiu ca multi aveti panouri) se scade din pretul de campare 11 lei (atat costa curentul...)

Ca si concluzie: pentru membrii Forum Rulote, inscrisi in lista din primul post al acestui topic, pretul camparii la Camping Mustang este de 54 lei pe zi (include rulota, masina sau camper, curent si 2 persoane) respectiv 44 lei fara curent !

 

  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu-Betty

@Dragos M, te rog să ne treci și pe noi pe listă, însă doar pentru 22-23.09.2017, deoarece în seara zilei de 23 la ora 19:00 avem bilete la concertul "Discoteca 80" (Alphaville, Sandra, London Beat și Fancy) la Cluj

Dacă este posibil și doar pentru o zi, atunci te rog trece-ne pe listă.

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M

Nu e mai mare deranjul sa veniti cu rulota pt o zi ?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu-Betty

Nu deloc. Tot cu rulota vom merge și la Cluj iar după concert... Tarnița sau Gilău.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M

Ok, va trec pe lista :)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu-Betty

Mulțumesc ! :noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Puiu Chisalita

Salut si eu doresc sa particip la intalnirea de toamna de la Mustang.

Puiu Chisalita

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Costica Apostol

Participam si noi , fam Apostol Costica si Lenuta cu rulota ! 

Daca vremea va tine cu noi sper ca vom petrece clipe de neuitat impreuna !!!   

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M

Esti trecut pe lista 'nea Costica :salutare!:

Am rugamintea sa-ti schimbi userul de pe forum in "Costica Apostol" (conform regulamentului actual...) sau daca vrei ti-l schimb eu...

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian Popa

90% vom fi prezenți și noi, doi adulți și o rulotă :OK:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin Draniceanu

La fel ca și Popică, 90% spunem prezent și noi, Lucia și Sorin Drăniceanu, 2 adulți cu rulotă! Sper să-mi permită programul din acea perioada să fim alături de voi! Doamne-ajută!

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cris

@Dragos M, va ganditi , ca organizatori , si la ceva activitati in acea perioada? Daca da, astept sa le postati. Ma gandesc la plimbarile cu niste camioane offroad sau plimbarea cu mocanita ( care nu stiu daca mai circula in acea perioada)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M

@Sorin Draniceanu te-am trecut pe lista !

 

@Cris Cu siguranta vom avea cateva activitati..., insa le stabilim cu cateva zile inainte..., acolo este o problema timpul, cativa ani la rand a tot plouat si a fost si frig...asa este zona acolo, iar multe din activitati daca timpul nu ne permite nu le vom putea desfasura..., insa cu siguranta plimbarea cu mocanita, sau cea cu camioanele Unimog le vom face...:)

 

Colegii care sunt inscrisi dar au spus ca vin in proportie de 90%, deci momentan nu sunt 100% siguri, am rugamintea ca in ultima saptamana pana in intalnire sa anunte daca vin sau nu, pentru ca trebuie sa dam o lista campingului cu numele echipajelor care vor beneficia de reducerea de 10% acordata ForumRulote.ro :multumesc!:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.