Dragos M

Intalnirea Nationala de Toamna a Comunitatii Forum Rulote

195 postări în acest subiect de discuţie despre Intalnirea Nationala de Toamna a Comunitatii Forum Rulote

Intalnirea Nationala de Toamna a Comunitatii Forum Rulote

Radu Ghita

OK. Continuarea discutiei, in acest registru,   ar fi neproductiva! 

 

Din 18 februarie a.c. Georgica Stefan de la Piatra Neamt e colegul nostru :salutare!:- vezi aici

E de-al nostru si e binevenit printre noi, cu toate ca a postat o singura data. Ar trebui doar sa intre aici si sa ne confirme ca doreste sa participe!

 

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Dragos Vicol

D-l Stefan, prin mine, a dorit sa isi anunte prezenta. Cat despre apartenenta nu s-au facut mentiuni.

In rest numai de bine

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cleo Panainte

Salut,  

Cand am citit de aceasta initiativa superba...mi-a placut foarte mult.Felicitari de organizare si ca va implicati in astfel de evenimente , pentru membrii comunitatii.Stim ca nu este usor sa gestionati aceasta plecare si cu tot respectul , felicitam organizatorii si initiatorii acestei iesiri .

 

 Cu parere de rau , eu si familia mea nu putem fi, deoarece Luca , cel mai tanar membru al familiei (2 saptamani ) este prea mic pentru o iesire cu rulota .In Primavara ne alaturam cu drag comunitatii 

 

Sa va distrati maxim si abia asteptam sa vedem fotografii

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M
în urmă cu 10 ore, Dragos Vicol a scris:

D-l Stefan, prin mine, a dorit sa isi anunte prezenta

 

Este binevenit, il asteptam ! (l-am adaugat pe lista la numarul 29.)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Emil Vinteler
On 9/8/2017 at 21:22, Cleo Panainte a scris:

Salut,  

Cand am citit de aceasta initiativa superba...mi-a placut foarte mult.Felicitari de organizare si ca va implicati in astfel de evenimente , pentru membrii comunitatii.Stim ca nu este usor sa gestionati aceasta plecare si cu tot respectul , felicitam organizatorii si initiatorii acestei iesiri .

 

 Cu parere de rau , eu si familia mea nu putem fi, deoarece Luca , cel mai tanar membru al familiei (2 saptamani ) este prea mic pentru o iesire cu rulota .In Primavara ne alaturam cu drag comunitatii 

 

Sa va distrati maxim si abia asteptam sa vedem fotografii

Sa fie sanatos si sa creasca mare Luca, cel mai tanar rulotist din comunitatea noastra!:default_big_grin::OK:

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M
La 9/6/2017 la 6:37, Dragos M a scris:

Acesta este regulamentul campingului Mustang: (am rugat proprietarul sa mi-l trimita pentru a vedea fiecare regulile din camping...)

 

Regulamentul interior Camping Mustang

-    Vă rugăm să vă prezentaţi la recepţie cu un buletin pentru înregistrare imediat după sosire în camping.

-    Primirea vizitatorilor se face între orele 08-22. Pentru cei rămaşi în camping după ora 22 se percepe taxă de cazare.

-    Utilizarea focului pentru grătar este permisă numai în locurile special amenajate.

-    În căsuţe este interzis fumatul şi utilizarea instalaţiilor de încălzire. Gătitul se face numai în bucătărie sau la grătar.

-    Se interzice orice comportament necivilizat care poate deranja pe ceilalţi  oaspeţi. Nu se admite ascultarea muzicii la volum ridicat! Vă rugăm să păstraţi linişte totală şi să încetaţi circulaţia cu autovehicule între orele 23-07.

-    Cainii oaspetilor sunt acceptati numai legati pe lesa.

-    Vă rugăm să păstraţi curăţenia atât în încăperi utilitare(duşuri, toalete, etc.) cât şi în afara lor. Mucurile de ţigară şi gunoiul se aruncă numai în locuri special amenajate!

    Responsabilitatea pentru copii previne părinţilor sau însoţitorilor. Vă rugăm nu lăsaţi copiii nesupravegheaţi!

Proprietarul sau personalul campingului are dreptul de a atenţiona oaspeţii pentru respectarea Regulamentului Interior!

 

Vom face si noi un regulament intern pentru ca totul sa iasa cat mai bine la aceasta intalnire :)

 

In afara acestui regulament care mi se pare de bun simt..., vom mai adauga un singur punct:

 

La aceasta intalnire NU SE VOR FACE "BISERICUTE", mai exact toata lumea va pune rulota la rand, asa cum ne va indruma administratorul campingului, nu se vor face cercuri intre prieteni, astfel incat cei noi care nu au mai fost la astfel de intalniri sa fie marginalizati...

Daca cineva nu doreste sa stea la rand cu toti colegii de pe forum ca este prieten cu x sau y si vor sa stea grupati, ii rog sa stea in afara grupului ForumRulote.ro !

 

 

Momentan lista participantilor este aceasta :

 

1.   @Dragos M

2.   @Daniel P

3.   @Ursu Florin

4.   @Ovidiu Udrescu

5.   @Aurel

6.   @Iulian G.

7.   @Marius Ciortan

8.   @Radu Ghita

9.   @Ionel Tecuceanu

10. @Tudor George Ciprian

11. @Cristian Baetu

12. @Ovidiu-Betty

13.  @Puiu Chisalita

14. @APOSTOL55

15. @Marian Popa

16. @Rus Ilie Stefan

17. @Emil Vinteler

18. @Stelian

19. @Georgica Stefan

20. @Crisu Sebastian

21. @DRAGOS VICOL

22. @Levi N

23. @Costica V.

24. @Cristian Ionita

25. @Alexandru Stanciu

26. @Domokos Iosif

27. @George Alistar

28. @Mihai C

29. @Gabriel Laurentiu

30. @Cristi  Enachescu

 

 

Putem incepe discutii despre organizare si activitati desfasurate acolo..., daca aveti propuneri le discutam aici...

Vom face o intalnire in foisor sau undeva in fata rulotelor unde sa socializam si sa ne putem cunoaste..., probabil undeva sambata dupa-amiaza...

(in principiu nu as vrea sa facem un anumit program care sa ne conditioneze in vreun fel.. sa stam numai in camping...)

 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai C

V-as ruga sa îl adăugați și pe Rus Ilie pe lista de participanți la eveniment. Ilie va veni cu familia și rulota proprie.

 

Ar fi vrut sa confirme el personal prezenta dar e puțin constrâns de timp și tehnologie, dar un om extraordinar in pofida acestor mici neajunsuri l :) 

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stefan Adam

Din cauza unor probleme sunt nevoit sa renunt la participare, asa ca va rog sa ma stergeti din tabel.:salutari:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin Draniceanu

Din cauza programului de servici, trebuie sa ma retrag si eu de la aceasta intalnire! I-mi pare sincer rau dar sunt sigur ca vor mai fi si alte ocazii si oportunitati in care sa ne cunoastem personal! 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Alin Cogalniceanu

Imi pare rau, dar din cauza ca am vandut rulota, sant nevoit sa ma retrag...Si e foarte scurt timp pntr. a-mi cumpara alta! Poate voi veni.. doar in vizita! Rog un moderator sa ma stearga de pe lista! Va urez distractie placuta si vreme buna!    :salutari:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M

Am creat un eveniment pe pagina oficiala de Facebook a ForumRulote.ro pentru aceasta intalnire, il puteti vedea aici: https://www.facebook.com/events/1947638588811187/ :)

 

 

On 12.09.2017 at 7:19, Dragos M a scris:

Putem incepe discutii despre organizare si activitati desfasurate acolo..., daca aveti propuneri le discutam aici...

Vom face o intalnire in foisor sau undeva in fata rulotelor unde sa socializam si sa ne putem cunoaste..., probabil undeva sambata dupa-amiaza...

 

 

Aceasta este prima intalnire "organizata de mine" (am pus ghilimele pentru ca mare lucru nu am facut...), va rog pe cei care ati mai organizat sau participat la astfel de intalniri sa veniti cu idei de activitati..., un program..., concursuri pentru copii, premii, orice credeti ca ar fi necesar..., eu nu ma pricep, dar vreau sa iasa ceva frumos.., dar pentru asta am nevoie de ajutorul vostru...

Astept sugestii si idei din partea voastra cei care v-ati inscris, aproape 30 de echipaje !

Multumesc ! :salutare!:

  • Like 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Emil Vinteler

Ba da, ai facut, @Dragos M. Fara acest mod de organizare nu ne-am fi mobilizat atatia sa venim acolo si sa ne intalnim. Chiar daca nu vom avea un program prestabilit, cu siguranta ne vom   aduna si ne vom cunoaste. Chiar si daca ne vom lua scaunele pliante si ne vom pune in cerc la o poveste ne vom simti bine.:multumesc!:

  • Like 3
  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu-Betty

Are dreptate @Emil Vinteler ! Ne vom cunoaşte mai bine,  vom lega noi prietenii şi cine ştie... Anul ce vine poate vom face ieşiri (concedii împreună) mai lungi cu colegi din alte regiuni ale ţării. 

  • Like 4

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu Udrescu

Buna seara tuturor ! 

Subscriu si eu cu prezenta -masina , rulota  , 2 adulti si doi copii.

Sa ne vedem cu bine !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu-Betty

Salutare tuturor ! :salutare!:

@Dragos M, te rog frumos la noi în echipaj să treci și un copil. Mulțumesc !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Flavius Ivan

Sa mai zica cineva de ardeleni ca sunt inceti .... l-ati facut intre timp? :default_doh::default_big_grin:

P.s. scuze de off topic dar nu m-am putut abtine :default_emoticons-animated-3: .... la prima intalnire bem o bere pentru asta! 

  • Like 1
  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu-Betty
4 minute în urmă, Flavius Ivan a scris:

l-ati facut intre timp? :default_doh::default_big_grin:

:amuzat:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M

S-a mai completat lista cu  @Ovidiu Udrescu , pe facebook mai sunt 2 care doresc sa vina la intalnire, sunt fani ai paginii ForumRulote.ro insa nu stiu cum sa-i trec...din pacate nu cred ca se pricep sa-si faca un cont aici pe forum...

 

@Ovidiu-Betty copii nu i-am trecut pe lista din moment ce nu am stabilit nici o activitate pentru ei..., cu toate ca trebuie neaparat sa facem ceva, toti avem copii si trebuie sa se distreze si ei cumva cat noi vom sta la un spritz...:default_big_grin: (inca astept propuneri de activitati.. de la voi !)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos Vicol
La 9/7/2017 la 6:49, Radu Ghita a scris:

OK. Continuarea discutiei, in acest registru,   ar fi neproductiva! 

 

Din 18 februarie a.c. Georgica Stefan de la Piatra Neamt e colegul nostru :salutare!:- vezi aici

E de-al nostru si e binevenit printre noi, cu toate ca a postat o singura data. Ar trebui doar sa intre aici si sa ne confirme ca doreste sa participe!

 

 

Cu intarziere multumesc de adnotare, dar nu pot sa observ ca sunt acceptate si trecute in lista de participanti, persoane care nu au nici macar cont, gen @Crisu (nu are cont inca).

Nu vreau polemici inutile, dar imi mentin ideea ca atunci cand oamenii cu pasiuni comune vor sa se intalneasca, indiferent de "apartenenta", sunt bine veniti. Partea a doua poate fi considerat raspuns colegului care facea mentiunea intalnirilor pasionatilor de BMW si nu stiu mai ce.....eu vorbeam de pasiuni comune....in speta mentionata MASINI

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M

Cu toate ca am lamurit acest aspect cu cateva pagini in urma, unde am spus ca Georgica Stefan este binevenit, vad ca tot insisti pe el (ca idee Crisu are cont pe forum din 2015, iar userul este @Crisu Sebastian )

Voi sterge aceste postari inutile si offtopic....

 

Va rog sa postati numai ontopic !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Levi N
acum o oră, Flavius Ivan a scris:

Sa mai zica cineva de ardeleni ca sunt inceti .... l-ati facut intre timp? :default_doh::default_big_grin:

P.s. scuze de off topic dar nu m-am putut abtine :default_emoticons-animated-3: .... la prima intalnire bem o bere pentru asta! 

:amuzat:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gabriellaurentiu

Salutare dragi colegi rulotisti !!!nay

Credeți ca mai are loc un echipaj la aceasta întâlnire ?

Am dori sa participam si noi la aceasta întâlnire !

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.