Lupu Ciprian

Prezentare Lupu Ciprian - Bine v-am regasit !

33 postări în acest subiect de discuţie despre Prezentare Lupu Ciprian - Bine v-am regasit !

Prezentare Lupu Ciprian - Bine v-am regasit !

Eusebiu Cretu

Salutari si :default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare

Lupu Ciprian

Ma bucur pt primirea voastra  prietenoasa !

 

VA doresc tuturor vacante placute si drumuri bune !

 

Am sa incerc sa ajut cum pot inclusiv la imbunatatirea acelei aplicatii sa trimit catre Popicu  locatiile care eu cred ca lipsesc de ex am sa incep cu  un cmaping la Bucuresti Casa Alba care nu se vede dar o sa scriu in topicul acela, , , de acolo  sa nu fim " of" aici...

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Alin Opran

:default_bun_venit: @Lupu Ciprian! Desi am avut o oarecare discutie in contradictoriu pe CluvRV, eu nu am ramas cu resentimente. Poate ne vom intalni in decursul timpului si vom clarifica :OK:

Distribuie această postare


Link către postare
Lupu Ciprian

Imi cer scuze daca te-am suparat cu ceva ... nu e problema " rediscutam" si ne punem de acord...     

 

Eu in general  nu am probleme conflicte... mai mult   cu cei care intra sa puna doar anunturi si posteaza nimic turistic.. intru in polemica.. multi se supara pe moderatori pe toate forumurile in general....   

Cei mai "amabili" moderatori sunt de fapt  aceia care nu-si fac treaba adica lasa varza forumul ca sa fie draguti.... 

 

Acum nici o moderare agresiva nu e buna pt ca nu suntem copii de scoala sa ne traga de urechi toata ziua cate unu... insa cand intrii intr o casa vezi care e regula se fumeaza sau nu sau  te descalti daca si  gazda   umbla in  ciorapi prin casa si si- a lasat papucii la pragul usii..   :)))     NU-mi plac astia care -si fac cont"  Ionel T. "  si baga direct anunturi ...     

 

Exista forumuri in Olanda  pe care dupa  1 an  daca    n- ai descris  o excursie devii inactiv...   deci nu stai doar gura casca sa spionezi pe acolo sau sa spui doar la multi ani ..... ori scrii bancuri  cu  copy paste ....   :))

 

Trebuie sa aduci si tu o informatie pt comunitate nu doar culegi floricele apoi stingi computerul...  nu  doar iei mai si dai ...

Modificat de Lupu Ciprian
  • Like 1
  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Marian Popa
în urmă cu 1 oră, Lupu Ciprian a scris:

Ma bucur pt primirea voastra  prietenoasa !

 

VA doresc tuturor vacante placute si drumuri bune !

 

Am sa incerc sa ajut cum pot inclusiv la imbunatatirea acelei aplicatii sa trimit catre Popicu  locatiile care eu cred ca lipsesc de ex am sa incep cu  un cmaping la Bucuresti Casa Alba care nu se vede dar o sa scriu in topicul acela, , , de acolo  sa nu fim " of" aici...

Salut Ciprian

Am rezolvat cu campingul Casa Alba...multumesc mult !!! :OK:

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P
41 minute în urmă, Lupu Ciprian a scris:

Imi cer scuze daca te-am suparat cu ceva ... nu e problema " rediscutam" si ne punem de acord...     

 

Eu in general  nu am probleme conflicte... mai mult   cu cei care intra sa puna doar anunturi si posteaza nimic turistic.. intru in polemica.. multi se supara pe moderatori pe toate forumurile in general....   

Cei mai "amabili" moderatori sunt de fapt  aceia care nu-si fac treaba adica lasa varza forumul ca sa fie draguti.... 

 

Acum nici o moderare agresiva nu e buna pt ca nu suntem copii de scoala sa ne traga de urechi toata ziua cate unu... insa cand intrii intr o casa vezi care e regula se fumeaza sau nu sau  te descalti daca si  gazda   umbla in  ciorapi prin casa si si- a lasat papucii la pragul usii..   :)))     NU-mi plac astia care -si fac cont"  Ionel T. "  si baga direct anunturi ...     

 

Exista forumuri in Olanda  pe care dupa  1 an  daca    n- ai descris  o excursie devii inactiv...   deci nu stai doar gura casca sa spionezi pe acolo sau sa spui doar la multi ani ..... ori scrii bancuri  cu  copy paste ....   :))

 

Trebuie sa aduci si tu o informatie pt comunitate nu doar culegi floricele apoi stingi computerul...  nu  doar iei mai si dai ...

 

Asta e perfect adevarat..:salutare!:.

As vrea sa-i vad si eu pe cei care doar barfesc si "injura" moderatorii, sa fie in locul lor, sa-si asume aceasta responsabilitate si sa simta pe pielea lor acest lucru ...ce inseamna sa fii moderator sau administrator intr-o comunitate cu cateva mii de membri...poate atunci vor intelege, dar pana una-alta se simt bine barfind si " injurand"...Daca le propui sa-si asume o astfel de responsabilitate, fug mancand pamantul, dar de comentat nu-i intrece nimeni...:default_doh:

Scuze de off-topic! :multumesc!:

 

  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Emil Vinteler

:default_bun_venit: si sa ne vedem cu bine!:OK::noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Claudiu Chelemen

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.