Lupu Ciprian

Prezentare Lupu Ciprian - Bine v-am regasit !

33 postări în acest subiect de discuţie despre Prezentare Lupu Ciprian - Bine v-am regasit !

Prezentare Lupu Ciprian - Bine v-am regasit !

Lupu Ciprian

Salutari  tuturor si bine v-am regasit !

 

Am revenit pe acest forum dupa ce am discutat cu colegul Dragos Marin care m-a invitat sa revin   !

 

Atat eu cat si el suntem membrii in Asociatia Clu b R.v  care  nu este la concurenta cu nimeni si nici acest forum nu este la concurenta cu  cineva...   fapt pt care daca este in  interesul rulotismului putem scrie informatii utile oriunde sau sa ne intalnim .... de accea am si intrat  ca sa trec si aici   tot ce poate fi util pt noi toti  de la poze si info  din Grecia pana la invitatia de  a veni si voi la locatia noastra proprie de la Costinesti .. ( loc campare cu apa , wc ,  paza etc ... )  pe care am amenajat-o ca sa nu platim 80-100 ron pe zi la mare si sa platim 10-20 ron ...

 

Suntem Lupu  Ciprian si Irina ,  o parte din  dvs ne cunoasteti deoarece ne-am mai vazut pe la intalniri  atat in zona  Buc/ Ilfov  ( unde locuim si noi ) , cat si la intalnirile organizate de ceilalti rulotisti sau de noi ...

Detinem  o autorulota 1.9 TDI  Cristall Luxus     cu  care ne tot plimbam atat in tara cat si in  Europa...    avem 38 si  respectiv 35 ani.

tel contact  0722227 048  mail    lupucipriann@yahoo.com

Mergem si in camping si off camping de asemenea ...  

 

Pt toti  membrii  acestui forum pot sa ofercu drag  la prima intalnire cate o harta fornat A3  cu campingurile din Romania printata color fata verso cu date complete GPS tel adresa etc ...

Harta nu costa nimic este printata si editata tot din fondurile rulotistilor... care au cotizat...  Oricine o poate primi gratuit chiar si inca una pt alt prieten ....

 

Va salut pe toti ,  bine v-am regasit !  MA RECUNOASTETI IN TRAFIC DUPA NR INMATR  IF  26  CIP.

 

20170622_121453.jpg

20170623_082223_001.jpg

DSC_0517.JPG

  • Upvote 12

Distribuie această postare


Link către postare

Daniel P

Salutare Ciprian si bun venit alaturi de noi!  :noroc:

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
George B

Bine ai revenit!

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Marian Popa

Bine ai venit alaturi de noi @Lupu Ciprian :noroc:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Trasnea Alin

Bine ai revenit @Lupu Ciprian

Distribuie această postare


Link către postare
Drinovan Ovidiu

Bine ai revenit pe forum!:)

Distribuie această postare


Link către postare
Marius Dan

Bine ai revenit @Lupu Ciprian! Vacante frumoase sa aveti.

Distribuie această postare


Link către postare
Marius Radu

Salut Cipriane, bine ai revenit:OK:

Distribuie această postare


Link către postare
Radu Ghita

Salut @Lupu Ciprian si bine ai venit printre noi, acestia mai noi!:noroc:

  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Dan Golaescu

Bine ai revenit

Distribuie această postare


Link către postare
Ciurea Sorin

Salutare Ciprian de la un alt autorulotist din Ardeal și tradiționalul ::default_bun_venit:!

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Ilie Minea

Bine ai sosit printre noi si sper sa avem o colaborare fructuoasa, pentru ambele forumuri si colegi.

Urari numai de bine.

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Ursu Florin

Bun venit în comunitate!

Distribuie această postare


Link către postare
Radu Adrian

Bun venit și din partea mea, :noroc:așa cum te-am văzut la TV, cum ai promovat rulotismul în țară cu revistă de specialitate, ...nu am decât să zic:salutare!:.

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Marian Eduard

Bun venit pe forum!:noroc:

Sunt convins, ca o colaborare intre cele doua forumuri,  va aduce avantaje pentru toata lumea implicata. Felicitaril ui @Dragos M pentru initiativa si felicitari lui @Lupu Ciprian pentru inscrierea pe forum. :fug:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Aurel Vizireanu

Bine ai venit @Lupu Ciprian :salutare!:

 

Distribuie această postare


Link către postare
Dragos M

Bun venit pe forum Ciprian ! :OK:

Si eu sper sa avem o colaborare avantajoasa pentru ambele forumuri ! :noroc:

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Lupu Ciprian

Va multumesc pentru primire si sper sa pot ajuta cu ceva pe ici pe colo sau sa particip atunci cand  veti crea un eveniment comun. Imi place sa interactionez cu oamenii, sa-mi fac noi prieteni si sa particip la intalniri unde exista activitati comune, socializare s.a.m.d., cum a fost intalnirea de la Fagaras de anul  trecut cand  organizatorii  Marian Ciocan  si Adrian Vatamaniuc  si altii ca Marin  Lungu, Andrei123 ( sper sa nu gresesc  ) din ce am retinut s-au implicat sa iasa  ceva frumos....

Din ce stiu a fost si anul acesta de 1 mai ceva similar, insa  eu am fost la mare in acea perioada, altfel as fi participat.. ( am fost invitat ).

 

Doresc sa-l salut inca o data pe @Daniel P,  care mi-a dat o dovada de conciliere si de prietenie  si care m-a invitat la el acasa ( la locul de campare )  anul trecut, la Letca unde am discutat si am stabilit impreuna ca micile contraziceri de pe forum sau contrele pot fi imediat  "sterse cu buretele " atata  timp cat  nu exista jigniri si suntem oameni.

 

  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Sorin S

Hai bine ai venit printre noi bree , adica si pe acest forum .

Le Mond-ul ce zice??

Distribuie această postare


Link către postare
Gabriel Schuster

Salut @Lupu Ciprian!

Ma bucur sa te intalnesc si aici. Rulotismul ne uneste pe toti si nu cred ca trebuie sa existe "competitii" intre forumuri. Stii ca sunt unul din cei care activeaza in toate forumurile existente si nu m-am ferit niciodata sa recunosc acest lucru. Daca putem ajuta cu informatii corecte care sprijina acest fenomen, de ce sa nu le impartasim cu totii?

 

Distribuie această postare


Link către postare
Cristian A

Salut, si hai in povesti, la o tuica de prune sau vinars de casa. 5 m in fata

Distribuie această postare


Link către postare
Costica V.

Bine ai revenit in aceasta frumoasa comunitate!!  ! :noroc:
Da, intradevar, numai o stransa colaborare intre forumurile noastre va duce la cresterea rulotismului
in Romania!!!   :OK:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Sorin  Leitoiu

@Lupu Ciprianbine ai venit in comunitate !

Distribuie această postare


Link către postare
Lungu Marin

bine ai revenit.

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.