Alin Opran

Presostat 0.4 bari si supapa sens

4 postări în acest subiect de discuţie despre Presostat 0.4 bari si supapa sens

Presostat 0.4 bari si supapa sens

Alin Opran

Dupa ce mi-am pus la punct instalatia de apa a rulotei mi-au ramas 2 piese noi achizitionate din exces de zel, si anume:

- Presostat (cu supapa sens incorporata) de 0.4 bari - 50lei

- Supapa sens cu montare direct pe gatul pompei - 20 lei

 

Doritorii as prefera sa fie din Bucuresti pentru predare personala, valorile sunt prea mici pentru a justifica cheltuieli de transport. Eventual cu Posta Romana.

 

Tel: 0736.001.699

presostat 0.4 bari.jpg

supapa sens.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Daniel P

Supapa de sens o vreau eu Aline...

Pastreaz-o ptr cand ne vedem! :multumesc!:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Alin Opran

Gata Dane, s-a rezervat!

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Alin Opran

Topic inchis.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Conţinut similar

    • NRLaurentiu
      de NRLaurentiu
      Salutare colegi,
       
      Astazi cei de la RV Travel au incarcat pe canalul lor de YouTube un scurt tutorial despre instalatia de gaz. L-am vazut pe Liviu Gal de la MotorHome explicand in detaliu ce se intampla in compartimentul de butelii/rezervoare cu gaz si la ce trebuie sa fim foarte atenti. Mici detalii pe care multi nu le cunosc, folositoare indeosebi incepatorilor si nu numai. Mie mi-a placut foarte mult cum explica si cum atrage atentia asupra "criminalilor" din domeniu!
      Clipul il gasiti aici si va urez vizionare placuta, urechile ciulite si creierul in alerta!
       
      Pe canalul RV Travel veti mai gasi reportaje excelente si cred eu folositoare pentru a face lumina in diferite zone ale agrementului cu rulota/autorulota.
    • Ovidiu-Betty
      de Ovidiu-Betty
      Bună seara tuturor !
      Trebuie să schimb supapa de sens deoarece cea montată pe traseul apei la rulotă a crăpat. Am comandat de schimb, însă problema e că u o pot demonta de pe traseu pe cea veche. 
      Atașez o poză cu cea veche care are cuplaj tip John Guest.
      Știu că trebuie apăsat inelușul din jurul furtunului pentru a-l putea scoate de pe furtun, însă are acel căpăcel albastru care acoperă inelușul.
      Care e șpilul, căci eu nu-mi dau seama.


  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.