Ovidiu-Betty

Bine v-am găsit !

28 postări în acest subiect de discuţie despre Bine v-am găsit !

Bine v-am găsit !

Ursu Florin

:default_bun_venit:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare

Emil Vinteler

Salut, @Ovidiu-Betty! Bine ai venit in grupul nostru virtual! Ca sa traducem pentru colegi: cand Ovidiu a coborat in Cheile Turzii, ceilalti care erau deja campati cu corturi, gratare se minunau: " Uite, mai, cum tantarul acela de Logan trage  magaoaia aia de rulota!" :default_big_grin:. Pai trage, colegilor! Ca sa nu mai spun ca prietenul care era cu noi a sunat a doua zi ca sa se intereseze cum a iesit rulota trasa de Logan din Cheile Turzii.:default_doh:. Se pare ca ai fost o reclama live la Logan!

Inca o data,  :default_bun_venit:. Se pare ca grupul din Ardeal se mareste! Hei, @Dan Dan, @Levi N, @Cristian A, @istvan palosi, se pare ca vom avea un sezon  de rulotit frumos!

  • Upvote 4

Distribuie această postare


Link către postare
Ovidiu-Betty

Da dragi colegi, exact așa a fost. Să știți că țânțarul (apropo, așa-i va rămâne numele @Emil Vinteler:default_big_grin:, de un an de zile e perechea rulotei noastre fără nici un fel de problemă. Anul trecut am și fost ieșiți din țară, e drept nu foarte departe, de fapt chiar aproape, la Ezeretz în Bulgaria. Dar despre astea la locul potrivit să nu fiu off topic.

Și da... se anunță un sezon fain pentru plimbăreală. Vă salutăm ! :salutare!:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.