Mihai Daniel

SALUTARI DE LA MALUL MARII

2 postări în acest subiect de discuţie despre SALUTARI DE LA MALUL MARII

SALUTARI DE LA MALUL MARII

Mihai Daniel

sn Salut intreaga comunitate a rulotistilor si pe cei pasionati de natura si iesiri in natura  , , , eu sunt Mihai Daniel din Constanta si am un Sterckeman pliabil , tractat foarte bine de un Logan MCV de 90 de cp.. sunt foarte multumit de ansamblul acesta , mai ales ca sunt la prima "comitere"  si totodata ma bucura faptul ca sunt multi pasionati de natura si aventura......  dovada vie face acest forum ...si tin sa-i multumesc initiatorului si membrilor sai, , care-si dau interesul in a promova aceasta pasiune ..Posed rulota din luna mai 2013 si pot spune ca in iesirile mele cu ea , am intilnit altfel de oameni, , mult mai iubitori si mai apropiati  de natura ....., prin atitudine si pasiune s-a format o familie  frumoasa , , o familie a rulotistilor , din care ma bucur sa fac parte si eu  ..asa ca , doresc  tuturor pasionatilor de rulote, , , , de acest mod de a petrece timpul liber si a concediilor ....cit mai multe iesiri si prietenii frumoase... 

                              cu stima Daniel Mihai

Distribuie această postare


Link către postare

Viorel C.

Bun venit in comunitate!  wcm

Din postarile tale pe forum reiese ca este intradevar un rulotist convins.

Iti doresc sa ai parte numai de "iesiri" frumoase, sa cunosti cat mai multi rulotisti si "la cat mai multe" concedii !!

Numai bine!

nay

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.