Andrei Urucu

Intalnire Rusalii Aprillia park Targu jiu

141 postări în acest subiect de discuţie despre Intalnire Rusalii Aprillia park Targu jiu

Intalnire Rusalii Aprillia park Targu jiu

Daniel P

Va doresc s-aveti vreme buna si distractie maxima dragi colegi! :OK:

:default_sun33::feliare::bere:

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Radu Ghita

Multumim Daniel pentru urari. Si tie la Letca Noua distractie maxima!

 

 

 

Cine aduce muzica!

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Lucian T

Cu respect !

De joi ajungem si noi, 2 echipaje, pana pe 5 ! 

 

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Andrei Urucu

Super @lucian t , va asteptam ! 

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Radu Ghita

Moaama! :nedecis:

Pentru ciorba, trebuie sa aduc oala de 50 litri :tipp::tipp:

Nu ma sperie insa, nicio provocare:salutare!: Azi am confectionat si aparatoarea de flacara, pentru arzator

  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Lucian T
în urmă cu 16 ore, Radu Ghita a scris:

Moaama! :nedecis:

Pentru ciorba, trebuie sa aduc oala de 50 litri :tipp::tipp:

Nu ma sperie insa, nicio provocare:salutare!: Azi am confectionat si aparatoarea de flacara, pentru arzator

Waw...indraznesc sa intrenb...ce ciorba ? Am si eu un ceaun tare generos asa ca...o fasole cu ciolan ?

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Trasnea Alin

Conform contorului personal pana acum suntem deja aproximativ 55 de persoane cu copii cu tot.

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Lucian T
Chiar acum, trasnea alin a scris:

Conform contorului personal pana acum suntem deja aproximativ 55 de persoane cu copii cu tot.

Cati copii, mai exact ?

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Trasnea Alin

Intre 16 si maxim 20 de copii pana acum.. Sunt vreo 5 familii care nu sunt pe forum si nu stiu cati copii au.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Trasnea Alin
On 5/26/2017 at 20:26, Radu Ghita a scris:

Cine aduce muzica!

 

Eu aduc laptop si un sistem mic de boxe 2.1, daca are cineva o scula mai buna sa aduca. Sa aduceti si ce muzica vreti sa ascultam ca sa fie din toate.

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Radu Ghita

Lucian, asa cum am promis,   joi la pranz bucataria Radu Ghita ofera participantilor cate o portie de ciorba acrita cu bors, cu legume si rasol de purcel si la sfarsit dreasa cu leustean original, de la mine din gradina.:tipp:

Daca printre participanti e  careva care nu agreaza preparatu', ca nu vrea acra, ca nu-i permite religia, etc. imi pare rau, asta e! :nedecis:

Pentru felul doi , precum si pentru celelalte mese , mai las si pe altii sa-si exprime talentul culinar.:perfect:

 

La 55 de persoane e cumetrie, nenica!  Daca nu ma fac de ras cu ocazia asta, ma fac bucatar de nunti si botezuri :amuzat::amuzat:

  • Upvote 6

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stefan P

Hei...sa ai spor @Radu Ghita. Daca  reuseam sa vin si eu ma alaturam cu borsul pentru acrit, natural %/% facut aci din malai, tarate si crengi de visin.

Dar daca o sa ne intalnim cumva prin alta....aduc borsul...am permanent proaspat.:OK:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stefan P

Eu de fiecare data cand plec in concediu pun 2l si daca nu reusesc sa gatesc cu el stii ce bine face dupa o noapte de spritzuiala??? 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Radu Ghita

Absoluuut!

Remediu natural!  Te scoate si din moarte clinica, dap'ai din delirium tremens!:amuzat:

 

Da' facem noi cumva, s-o comitem impreuna  :OK::noroc:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Lucian T

O mica ( dar :default_emoticons-animated-3:) rectificare ! Venim :cu-rulota: ( eu si sotia) de miercuri PM iar amicul meu-proaspat rulotist cu cei 2 copii de 3 si 11 ani vine de joi PM ! 

Sa ne vedem sanatosi !

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Andrei Urucu

Noi,  eu si @Marian Popa , miercuri la 17.00 suntem la Rompetrol Isalnita. Cine doreste sa se adauge la trenulet, este binevenit !!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Lucian T
9 minute în urmă, Andrei Urucu a scris:

Noi,  eu si @Marian Popa , miercuri la 17.00 suntem la Rompetrol Isalnita. Cine doreste sa se adauge la trenulet, este binevenit !!

Incercam ! E bine de stiut ....Traseul ?

traseu.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Andrei Urucu

Rovinari -Tg Jiu-Arcani ( nici unul din  poza ta ) Susaua mare este mai lunga cu 2 km decat varianta cea mai scurta din calculul tau @lucian t .Oricum, acest aspect il mai discutam si la Rompetrol( locul de intalnire) si nu este nimic batut in cuie :) 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Lucian T
acum o oră, Andrei Urucu a scris:

Rovinari -Tg Jiu-Arcani ( nici unul din  poza ta ) Susaua mare este mai lunga cu 2 km decat varianta cea mai scurta din calculul tau @lucian t .Oricum, acest aspect il mai discutam si la Rompetrol( locul de intalnire) si nu este nimic batut in cuie :) 

 

Asta e bun ? Oricare e ok pt. mine, nu am preferinte / calcule (sunt ale prg. google maps !)

Capture.JPG

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian Eduard

Buna dimineata ! 

Aveti ceva preturi pentru casute sau trebuie sunat la ei pentru informatii sau rezervari ?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dull

Am înțeles că ar fi 60 lei căsuța de 2 pers. Dar cel mai bine sunati

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Lucian T
în urmă cu 1 oră, Marian Eduard a scris:

Buna dimineata ! 

Aveti ceva preturi pentru casute sau trebuie sunat la ei pentru informatii sau rezervari ?

 

Casuta 2 locuri = 60 /zi, casuta 4 locuri = 120 / zi

http://www.apriliapark.ro/tarife/

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Trasnea Alin

Colegul @Urucu Andrei a vizitat fulger locatia azi si a reusit  sa faca cateva poze. Multumim. Zona pentru rulote are iarba proaspat tunsa.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Lucian T

Super locatia , grupul sanitar ok ! Sa speram ca toata lumea apreciaza si mai ales mentine curatenia !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Conţinut similar

    • Daniel P
      de Daniel P
      Weekendul trecut am profitat de vremea superbă pentru sfarsit de septembrie și am pus-o de o ieșire la Măgureni, in județul Prahova. 
      Prieteni, atmosferă frumoasă, cuminți și voie bună... așa că am ridicat ancora taman luni dimineață. 
      Sănătate maximă și ieșiri frumoase va doresc tuturor! 











    • Daniel P
      de Daniel P
      Dragi colegi
      Astăzi 16 octombrie, se implinesc fix 25 de ani de la cununia religioasă care a avut loc pe 16 oct. 1994. Un sfert de secol 
      Motiv pentru care, am hotărât să marcăm evenimentul cum se cuvine, organizând o petrecere la Letca Nouă, ce va dura 4 zile și 4 nopți, alături de rude, colegi si prieteni rulotiști. 
      Va exista si o mică slujbă la biserică sâmbătă la ora 13.00,  ținută în costume naționale, preparate traditionale de sezon gătite la fața locului, ( ciorbe și sarmale la ceaun, pastramă, gratar, mititei ), multă distracție și voie bună. 
      Vremea se anunță superbă, așa că vom da startul mâine seară, joi 17 octombrie, și vom încheia luni .  
      Țineți aproape! 
       
    • Serban Ionut
      de Serban Ionut
      Perioada 15, 16, 17 martie .
      Iesire la munte offcamping sau camping amenajat.
      Cautam participanti.
      Zona Valcea, Brasov, Prahova, Arges.
      Cine cunoaste locatii asteptam sfaturi de campare .
      Hai in numar cat mai mare sa iesim. 
    • Lucian Pop
      de Lucian Pop
      Salutare,
      Mâine dimineața plecam spre mare eu si prietena. Nu avem un plan exact pentru locatie, planuim sa cautam pe drum. Aveti vreo sugestie? 
    • Daniel P
      de Daniel P
      Dragi colegi
      Va propun sa respectam traditia si sa organizam o intalnire care sa marcheze deschiderea sezonului rulotistic 2018, pe platoul situat la intrarea in statiunea Cheia din judetul Prahova, asa cum am facut anul trecut ...
      Vedeti detalii in topicul de mai jos...
       
       
      Motivele alegerii locatiei sunt aceleasi:
      - acces usor la locul de campare in caz de vreme nefavorabila;
      - locatia libera in aceasta perioada, stiindu-se faptul ca din primavara pana- n toamna este full de rulote si corturi si nu se mai pot organiza intalniri de 15 - 20 echipaje;
      - si cel mai important, poienile pline de ghiocei si flori de primavara care trebuiesc admirate, nu? 
      Sa simtim ca a venit primavara...
      Va multumesc, sper sa ne strangem cat mai multe echipaje si vremea sa fie de partea nostra...ca de restul ne ocupam noi 
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.