BabaBogdan

Vand set cablu 13 fire cu tot cu mufe + priza 13 pini

5 postări în acest subiect de discuţie despre Vand set cablu 13 fire cu tot cu mufe + priza 13 pini

Vand set cablu 13 fire cu tot cu mufe + priza 13 pini

BabaBogdan

Vand set cablu 13 fire cu tot cu mufe + priza 13 pini pentru montaj pe masina. Este nou nout nefolosit.

Pret 150 RON

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Eugen David

Vand set cablu 13 fire cu tot cu mufe + priza 13 pini pentru montaj pe masina. Este nou nout nefolosit.

Pret 150 RON

  ...  Nou , nou ! Dar ce lungime are cablul ? Nu in toate cazurile intre fisa rulotei si prima doza de ramificatie este aceiasi distanta !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
BabaBogdan

am scris acolo ca e pentru montaj pe masina nu pe rulota. Cred ca e o dimensiune universala, nu l-am masurat dar ajunge sigur din spate la carlig pana in fata sub bord

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

:* ,   nu am citit atent, si m-a indus in eroare chestia cu " set cablu 13 fire " . La masina fiind alta poveste , adeca mai complicata instalatia datorita legarii ei in diferite puncte in raport cu destinatia fiecaruia si cu typul de masina . Ok, o zi faina ! nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
BabaBogdan

Nu e problema. Nu stiu daca e pentru un anume tip de masina, mi-a trimis-o cineva din anglia. Daca e cineva interesat pot face niste poze detaliate.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.