• Conţinut similar

    • Ovidiu-Betty
      de Ovidiu-Betty
      Pun spre vânzare cutia de portbagaj achiziționată la sfârșitul lui martie 2019 și folosită până în septembrie 2019 când am vândut Tucson-ul. Ca urmare, nu mai are utilitate pentru mine și în plus îmi ocupă și prea mult loc în pivniță. 
      Este vorba, cum spune și titlul, de o cutie MODULA tipul Ciao, cu o linie și formă elegantă, de culoare negru lucios (capacul) și negru mat (baza), cu două puncte de închidere și buton de siguranță pentru deschidere accidentală. 
      Se vinde cu 3 chingi de fixare cumpărate de mine, (recomandat a fi folosite) pentru fixarea bagajelor pentru o mai bună siguranță.
      Dimensiunile cutiei sunt : lungimea 175 cm., lățimea 80 cm., înălțimea 44 cm. și suportă o încărcătură de max. 75 kg. 
      Cutia este în perfectă stare, pot spune că e ca și nouă (se va vedea la cumpărare), fără nicio crăpătură. 
      Preț 780 lei. 



      Anunțul nu a mai fost (deocamdată) postat în altă parte. 
    • NRLaurentiu
      de NRLaurentiu
      Salutare colegi,
       
      Pentru ca am uitat de el si azi m-am lovit de el prin casa, pun in vanzare portbagajul de mai jos, compatibil cu sistemul de prindere de plafon, tip L intors:
       
           
       
      Are si imbus pentru strangere, arata bine, iar pretul de 50 lei este nediscutabil.
      Nu trimit prin posta pentru ca isi dubleaza valoarea!
       
      Telefon: 0728.096.478
    • Ovidiu-Betty
      de Ovidiu-Betty
      Dacă are cineva dintre colegi un portbagaj de plafon, dar care-l încurcă prin garaj, sunt interesat de achiziționare, pentru a-l scăpa de "obstacol". 
      Dimensiunile care mă interesează sunt: max/min. 180/160cm lungime, 100/80 lățime și 45/30 înălțime și să fie fără defecte.
      Prețul pe care l-am gândit pentru achiziție e de maxim 800 lei.
      Zi făină tuturor.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.