Ursu Florin

Vand Bicicleta MTB Crosswind 5.7( cadru de aluminiu )

5 postări în acest subiect de discuţie despre Vand Bicicleta MTB Crosswind 5.7( cadru de aluminiu )

Vand Bicicleta MTB Crosswind 5.7( cadru de aluminiu )

Ursu Florin

Vand bicicleta Crosswind 5.7 in stare foarte buna. 
- Suspensie Cadru
- Suspensie Furca
- Frane pe disc fata/spate ( placutele de frana trebuiesc schimbate - pret pe internet 25 lei/set )

- Schimbatoare Shimano
- Frane Shimano
- Jante duble

 

Pret: 600 lei

Telefon: 0743519676

17619671_1465342850202632_428786602_n.jpg.ef1900e6e59194ff75f9dfdf7c15472d.jpg17554722_1465342680202649_943845867_n.jpg.d4bc14017e4f59e223b414fd4223453b.jpg

17618898_1465342613535989_973696124_n.jpg.243af085fc8d57de47ec60250cf0b01c.jpg17012482_1465342776869306_1049270704_n.jpg.bdab041bf03ea329b923248dc9834579.jpg17619427_1465342793535971_1915449417_n.jpg.b389cb7726f48fa8b6a1b4ea076b8b85.jpg
 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Doru Negru

Florine vinzi sau donezi ? Ca din anunt pare nepretuita !:default_emoticons-animated-3:

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ursu Florin

Am uitat sa trec pretul. Am modificat :default_big_grin:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ursu Florin

Vandut!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Faci tu ce faci si iar dai de bani...:clapping:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Conţinut similar

    • Ionut C.
      de Ionut C.
      Se vinde proiect personal, camper ultra compact, doar 5 metri lungime. 4 locuri pe scaune, 4 locuri de dormit. Scaune rotative, cu câte două cotiere. WC chimic cu evacuare prin exterior, duș extern cu apă caldă, plită cu 2 arzătoare, frigider cu 3 căi. Boiler și aeroterma pe GPL. separatE, ambele originale Truma. Pompă hidrofor nouă, bazine apă curată și gri, podea dublă și multe alte surprize. 
      Foarte ergonomic proiectată, oferă multiple spatii de depozitare în ciuda dimensiunilor reduse. 
      Complet renovată la interior, mobilier și  tapițerie, izolație și decorațiuni, trapa 60x60 sunt doar câteva dintre cele schimbate.
      Iluminat complet pe led, sistem fotovoltaic 100W, Baterie 100Ah. 
      Motor 2, 5l turbo diesel, toarce impecabil, revizionata atent din bara în bara. Faruri și lămpi de semnalizare noi, vopsită integral. Cârlig de remorcare, perne de aer pe puntea spate. 
      Totul funcționează impecabil, inclusiv clima bizonica condiționată de temperatura exterioara și viteza de deplasare prin cele două colțare care se deschid.
      Este un camper potrivit unui cuplu tânăr, dinamic, poate chiar unuia cu 1-2 copii mici. 
      Poate fi testată în București. 
      Fabricație 1987, ITP 2022, certificat fiscal imediat. Se poate elibera certificat atestare vehicul istoric, caz in care este scutita de impozit si plata rovinietei, precum si RCA la pret mic.
      Preț negociabil la fata locului, este aproape nefolosita in ultimii doi ani. Accept inchiriere de proba inaintea achizitiei. Ofer garantie la echipamente.
      Kit ambreiaj schimbat in toamna 2021, pentru ca "tremura" la plecarea de pe loc.
       
       


       
       
    • Ovidiu-Betty
      de Ovidiu-Betty
      Bună ziua tuturor❗
      Am făcut puțină ordine/reorganizare în camper și am dat peste niște lucruri care le-am achiziționat anul trecut și pe care nu le voi mai folosi.
      Așadar, pun spre vânzare aragazul portabil Enders model Nelson care arată foarte bine (te poți bărbierii în el dacă nu ai oglindă la îndemână ) achiziționat din Germania în drumul spre casă din Olanda, după achiziționarea camperului și pe care nu l-am folosit niciodată,   un regulator solar PWM  de 30 A și un controler de temperatură STC 1000, de-asemenea neutilizate.
       
      Aragaz - 240 lei
       







       
      Regulator solar - 80 lei
       





       
      Controler temperatură - 95 lei
       




       
    • Tibi Borza
      de Tibi Borza
      Salut si bine v-am gasit,

      Dupa ce am pus rulota la iernat. Pot spune ca varianta 3 insi cu dai si trage si impinge nu imi este la indemana si as vrea sa pun un mover pe casuta. Avand in vedere ca avem de gand sa iesim cu ea la primavara am vreo 3 luni de cautat si facut teme de casa "cu si despre mover'e". Asa ca va intreb pe voi:

      - Stiti/recomandati vre-un model anume de mover? Am citit discutiile deschise pe acest forum (la sectiunea mover)
      - Am inteles ca un sh ar fi in jur de 500-600 si unul nou 750+ eur + montaj. Aveti vreo parere pro/contra despre cele sh vs unul nou? Ar trebui sa ma uit/orientez dupa ceva anume? Desi nu este o diferenta mare, as vrea sa stiu ce optiuni am si in ce investesc.
      Daca am omis ceva, hai cu cartoful fierbinte

      Multam fain,
      Tibi
    • Alex E
      de Alex E
      Salutare,
       
      Am decis sa vand rulota ce m-a purtat prin drumetii frumoase prin tara dar si prin sud estul Europei.
      Mi-a placut din prima cand am vazut-o in poze. Raman in comunitate insa imi doresc o varianta mai mica si mai flexibila.
      Ma gandesc catre un campervan, ce imi e mai util in aceasta perioada. Mai jos doua trasee ce le-am facut cu rulota:
      Traseu 1:
      Traseu 2:
      Rulota este un Knaus Sudwind GoldEdition, bine intretinuta.Am achizitionat-o de la Rulote Import. Mai jos link cu pozele rulotei:
      Knauss
       
      Rulota este pentru 4 persoane. Pat matrimonial + bancheta din fata ce se transforma in pat.
      Greutate proprie 980kg, MMA 1300kg.
      Rulota este in stare foarte buna, complet functionala. Functioneaza toate dotarile din ea.
      Geamuri cu plase tantari si jaluzele antitermice.
      3 trape - 2 in zona de living, una in dus.
      Frigider functional pe gaz/220v/12v.
      Boiler 220v.
      Soba Trumavent cu ventilatie
      1 panou solar 130w montat anul acesta.
      Baterie pe gel 110Ah montata anul acesta.
      Nu are probleme de infiltratii, nu are mirosuri dubioase.
      Cauciucuri in stare foarte buna, inclusiv roata de rezerva.
      Are suport de biciclete in partea din spate dar si stalp pentru un suport aditional in fata pe protap.
      Ca imbunatatiri i-am montat panou solar de 130W si o baterie de 110Ah, implicit montat USB-uri la 12 V dar si o priza la gen masina la care se poate conecta un laptop cu incarcator de 12 v.
       
      Ofer 2 butelii + Antifurt cupla ALKO + oglinzi pentru masina.
      Geamul de deasupra chiuvetei a fost spart, insa putem negocia cat ar costa unul nou.
       
      Momentan rulota se afla in Pucioasa, insa intentionez sa o aduc in Bucuresti.
       Prețul este de 7500 euro, negociabil! Pentru relații 0735556703 Alex . 

















    • Adrian Rada
      de Adrian Rada
      4000euro telefon 0766539895
      Rulota nu are infiltratii, mucegai și mirosuri neplăcute. Totul funcționează, am adus-o pentru mine din UK în 2016 și acum vreau sa trec la autorulota.
      Dotări: 
      -Moover cu telecomanda( miști rulota fără efort)
      -Cort mare cu anexa de dormit pentru încă 2 persoane
      -Boiler pe gaz și 220v
      -Aragaz mare cu cuptor
      -Încălzire pe gaz și 220v cu circulație aer la 12v
      -Aer conditionam mobil
      -O zona de dormit cu pat de 2x2.2m 
      -Wc cu golire exterioara și dus
      -Accesorii: masa, pompa, 2butelii, scara, bidon de apa uzata, bidon de apa curata, rezerva, cric 
      -Anvelopele au 2 ani și cam 2000km
      -Baterie 100ah
      -Iluminat pe Led 
      -Toate manualele
      -Plase de tantari și jaluzele atermice la toate geamurile
      -Tapițeria și mocheta sunt cele originale și arata foarte ok
      Evident totul se probează,  și bineînțeles ca nu o sa găsiți în rulota miros de parfum și de deodorante auto. Sunt rulotist nu comerciant  iar rulota, deși este englezeasca nu este o rulota coapta, iar prețul de achiziție din UK e apropiat de prețul de vânzare al rulotei.








  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.