Eugen David

Posesori de rulote-autorulote Knaus off-topic

3 postări în acest subiect de discuţie despre Posesori de rulote-autorulote Knaus off-topic

Posesori de rulote-autorulote Knaus off-topic

Eugen David

Dragi isor

Oricare marca de rulote aveti/detineti, fiti mandrii de ele, sunt rulotele noastre/voastre si intotdeauna "ce avem si ce ne permitem e cel mai bun"!superok

Knaus, este o firma buna, poate foarte buna de rulote, dar nu este cazul sa batem patalama"!

Este una "sa inventariezi rulotele detinute", alta sa-ti faci "reclama gratuita"!

Multumesc!

Respecte pentru detinatorii de KNAUS, dar nu cred ca este cazul sa facem "stat in stat"!)|(

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

CristianG

Parerea mea @Eugen Davideste ca nu-și avea rostul comentariul asta aici doar așa de a intarata putin colegii si pe aceasta cale rog moderatorii sa faca putina curatenie de primavara aici si prin alte topicuri.hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Petre S

Domnule @Eugen David nu cred ca cineva din aceasta comunitate incearca sa-si faca reclama gratuita sau sa facem un "stat in stat" cum incercati dvs. sa insinuati in postarea de mai sus. 

Pur si simplu am incercat sa vedem cati posesori de rulote de acelasi tip suntem pe acest forum.

Nu inteleg ce v-a deranjat!

Cu stima, acelasi Petre S.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.