Viorel C.

Participanti si program intalnire 2017

248 postări în acest subiect de discuţie despre Participanti si program intalnire 2017

Participanti si program intalnire 2017

Dragos M

Ne inscriem si noi, 2 adulti si 1 copil cu camperul.

O sa platesc avansul pt mine si @georgegogu azi-maine...

  • Upvote 4

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Marian C

Mai am o rugaminte :va rog sa va uitati la meniu si sa imi dati pe PM ce varianta preferati ..iar daca doriti meniu pentru copii(copil) sa specificati in mesaj .

 

Exemplu :

 

Fam Icsulescu , 2 pers+1 copil 

1 meniu peste

1 meniu  porc

1 meniu copil(dupa caz )

 

Mentionez ca prezenta la masa festiva este OBLIGATORIE pentru adulti(cu meniu platit) ...copii pot avea meniu de copil sau sa manance  de la parinti.

 

P.S. Saptamana asta trebuie sa dam numarul de participanti la masa festiva.

 

Multumesc anticipat si astept PMul vostru cat mai urgent   

 

 

58b5a008cb06e_OfertameniuMAI-page-001.jpg.ebe568895b4b44101930b21783744a07.jpg

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ursu Florin

58b5a008cb06e_OfertameniuMAI-page-001.jpg.ebe568895b4b44101930b21783744a07.jpg.7dbb7711f8a35909e40bbd640e49d2c1.jpg

Am rugamintea ca fiecare participant sa se uite pe meniul de mai sus si sa trimita mesaj privat catre @Marian C cu felurile principale alese in meniu. 

Configuratia este urmatoarea: 

1. Fel principal 1 

sau

2.Fel principal 2 

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M
în urmă cu 20 ore, Dragos M a scris:

O sa platesc avansul pt mine si @georgegogu azi-maine...

Am platit acum, rog sa verificati contul, in descrierea transferului aveti detalii.

Multumesc !

  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ursu Florin
în urmă cu 2 ore, Dragos M a scris:

Am platit acum, rog sa verificati contul, in descrierea transferului aveti detalii.

Multumesc !

Confirm plata!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Manole Marius

Maxim vineri(21)nay

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Emil Naghi
în urmă cu 19 ore, Marian C a scris:

Mai am o rugaminte :va rog sa va uitati la meniu si sa imi dati pe PM ce varianta preferati ....

Am trimis PM

 

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Adi Enache

Din pacate datorita unor probleme personale nu pot pleca in aceasta perioada. Am tot asteptat sa se schimbe lucrurile dar...

Distractie placuta tuturor participantilor.

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Dragi colegi

Intentionez ca luni seara, sau marti dimineata dupa intalnire, sa mai petrecem cateva zile off-camping undeva in zona Sibiului...Motiv pentru care, eu mi-am luat concediu in saptamana de dupa intalnire...:OK:

Suntem pana acum 4 echipaje interesate de propunere si am vrut sa postez de pe acum aceasta intentie, ca sa aibe timp fiecare pana atunci, sa-si aranjeze liberele pe la serviciu...

Propunerea colegului @Dan Armeanu ar fi Barajul de la Gura Raului, locatie situata la aproximativ 20 Km de Sibiu...

Mai multe detalii, comentarii si inscrieri, va rog sa le faceti in topicul de mai jos, ca sa nu fim off-topic aici...:multumesc!:

 

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Manole Marius

Am plătit acum poți să verifici!:noroc:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ursu Florin

@Alin Opran, te-ai mai gandit la participarea la intalnire? 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian C

Dragi colegi,

  Se cauta organizatori pentru concursurile copiilor ..de preferat parinti care vin cu copii .Anul trecut au fost trei probe (din cate imi aduc aminte )orientare in teren, alergare in saci  si inca unul .

 Organizatori vor trebui sa faca niste harti (simple) cu niste indicii unde copii vor gasi diferite obiecte (mingi, bile, etc )...la concursul de alergat in saci este nevoie de 5-6 saci ..

oricum vor fi premiati toti copiii.

 

La restul concursurilor de adulti ne vom organiza pe loc (vad ca nu se inchesuie nimeni) 

 

Astept doritori cu un PM

 

multumesc 

 

 

Si inca o rugaminte :optiunile pentru masa festiva ..azi am dat avans si trebuie sa specificam nr participanti si optiunile pentru meniu 

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Georgegogu

Buna seara, propun ca activitatile pentru copii sa se desfasoare mai catre amiaza, ma gandesc sa nu fie prea frig dimineata, in aceasta perioada este destul de frig pentru activitati in aer liber

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian C

@georgegogu  este ok propunerea dar cum am spus mai sus noi nu avem cine sa  se ocupe de activitatile respective.

Mai revin cu o problema:la restaurant nu au posibilitatea da a pune muzica(sonorizarea in sala este de ambient ) drept urmare trebuie sa venim atat cu boxe cat si cu muzica. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ursu Florin

@Marian C parca era vorba ca au sonorizare. Eu asa imi aduc aminte.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristina D.

Hei tuturor,  

 

Se pare ca intram pe ultima suta de metri si nu prea sunt voluntari ptr activitati. Astfel, de concursul de rummy o sa ma ocup eu dar o sa rog colegii sa schimbe ora 10 in ora 11 ptr ca unii dintre noi este posibil sa ajungem tarziu vineri seara. O sa rog colegii la fata locului sa ne ajute cu cateva mese sau organizam concursul pe terasa unde e f frumos. Am regulamentul de anul trecut, il printez si ne vedem ? . 

 

Dar mai am cateva intrebari catre organizatori:

 

- ptr tombola nu aduce fiecare familie cate un obiect? 

 

- ptr seara festiva face cineva un playlist cu muzica de toate genurile sau ne organizam la fata locului?

 

 

Daca mai are cineva ceva de printat, daca aveti nevoie de materiale de papetarie ptr diverse concursuri va rog sa-mi spuneti in PM. 

 

Abia astept sa va revad si sa va cunosc.

 

Va imbratisez cu drag?

  • Upvote 6

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vlad .S

Buna ziua.

Cu parere de rau va anunt ca nu vom putea ajunge la intalnire.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ionel Uruc

După lupte 'seculare' care au durat mai bine de o  lună se pare că programul ne permite şi nouă să venim la întâlnirea anuală, aşadar FLORINE (Ursu) dacă se mai poate 4 adulți cu 2 rulote , banii vor fi "livraţi" mâine . Aştept răspunsul tău. Multumesc anticipat.

  • Upvote 5

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Alin Opran
On 4/21/2017 at 16:39, Ursu Florin a scris:

@Alin Opran, te-ai mai gandit la participarea la intalnire? 

Salut @Ursu Florin, se pare ca nu mai pot participa din motive personale desi rulota inca nu am vandut-o.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Da @Cristina D., pentru organizarea tombolei va aduce fiecare cate un obiect, care vor fi etichetate si trase la sorti...Probabil ca asa s-a procedat si anul trecut...

Cu muzica ar fi o problema, daca sala nu are aparatura...Motiv pentru care, cine are un sistem si boxe mai mari este rugat sa le aduca...

Eu o sa iau laptop-ul cu mine si un router pentru internet, iar playlist aducem fiecare ce avem ... asta daca nu se ofera cineva care a mai facut, are cunostinte in domeniu si a mai participat la astfel de activitati...:)

Noi nu putem pleca mai devrem de vineri ora 19.00, din Bucuresti, si cred ca vom ajunge tarziu, pe la miezul noptii avand in vedere ca trafic va fi pe DN1...

Numai bine tuturor si abia astept  sa ne cunoastem, sau sa ne revedem! :noroc:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian C

Aduc eu o boxa cu mixer dar nu e cine stie ce ....daca are cineva un microfon poate sa il aduca .

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Am unul wireless de la boxa aia portabila Akai... e bun? :default_big_grin:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Conţinut similar

    • Daniel P
      de Daniel P
      Dragi colegi
      Astăzi 16 octombrie, se implinesc fix 25 de ani de la cununia religioasă care a avut loc pe 16 oct. 1994. Un sfert de secol 
      Motiv pentru care, am hotărât să marcăm evenimentul cum se cuvine, organizând o petrecere la Letca Nouă, ce va dura 4 zile și 4 nopți, alături de rude, colegi si prieteni rulotiști. 
      Va exista si o mică slujbă la biserică sâmbătă la ora 13.00,  ținută în costume naționale, preparate traditionale de sezon gătite la fața locului, ( ciorbe și sarmale la ceaun, pastramă, gratar, mititei ), multă distracție și voie bună. 
      Vremea se anunță superbă, așa că vom da startul mâine seară, joi 17 octombrie, și vom încheia luni .  
      Țineți aproape! 
       
    • Serban Ionut
      de Serban Ionut
      Perioada 15, 16, 17 martie .
      Iesire la munte offcamping sau camping amenajat.
      Cautam participanti.
      Zona Valcea, Brasov, Prahova, Arges.
      Cine cunoaste locatii asteptam sfaturi de campare .
      Hai in numar cat mai mare sa iesim. 
    • Daniel P
      de Daniel P
      Dragi colegi
      Va propun sa respectam traditia si sa organizam o intalnire care sa marcheze deschiderea sezonului rulotistic 2018, pe platoul situat la intrarea in statiunea Cheia din judetul Prahova, asa cum am facut anul trecut ...
      Vedeti detalii in topicul de mai jos...
       
       
      Motivele alegerii locatiei sunt aceleasi:
      - acces usor la locul de campare in caz de vreme nefavorabila;
      - locatia libera in aceasta perioada, stiindu-se faptul ca din primavara pana- n toamna este full de rulote si corturi si nu se mai pot organiza intalniri de 15 - 20 echipaje;
      - si cel mai important, poienile pline de ghiocei si flori de primavara care trebuiesc admirate, nu? 
      Sa simtim ca a venit primavara...
      Va multumesc, sper sa ne strangem cat mai multe echipaje si vremea sa fie de partea nostra...ca de restul ne ocupam noi 
    • Daniel P
      de Daniel P
       
       
      Asteptam degeaba...
      S-a deschis topic separat, de parca n-ar fi vorba de aceiasi locatie sau de membrii aceleiasi comunitati...
      Nu ma mai surprinde nimic vis-a-vis de atitudinea si egoismul unora dintre colegii nostri, care nu inteleg ideea de comunitate si ma opresc aici cu comentariile ...deocamdata 
      Nici-o problema...AMR  mai putin de 2 zile si vin baietii mari, carora le pasa...
    • Daniel P
      de Daniel P
      Salutare oameni buni! 
      Dupa sarbatorile de iarna,  se apropie cu pasi repezi traditionala noastra intalnire de vacanta copiilor, care anul asta este intre 03 - 11 februarie...
      Profitam si noi de vacanta lor, sa ne mai intalnim cateva zile si sa ne bucuram de o cana de vin fiert si ceva traditionale pregatite la ceaun...
      M-am gandit ca ar fi potrivit sa mai schimbam locatia, dar nu vad niciuna care sa corespunda mai bine din punct de vedere al accesului, tinand cont ca poate fi zapada destul de mare si la un moment dat va trebui sa mai si iesim cu rulotele la drum...
      Asa ca va propun tot pe Valea Cerbului, dar nu in poiana pe care am folosit-o in mod obisnuit, ci in prima de pe dreapta, cum treci de bariera si dupa ce urci acea panta si apoi cobori...sa mai schimbam macar peisajul 
      Ar mai fi fost varianta Cheia, dar acolo zic sa mergem pe la sfarsitul lui martie, cand apar ghioceii...
      Noi vom ajunge cel mai probabil de marti 06.02 si vom ramane pana duminica 11.02...
      Asadar, hai sa vedem cine mai doreste sa participe la o noua aventura! 
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.