Nicolae

Va salut!

13 postări în acest subiect de discuţie despre Va salut!

Va salut!

Nicolae

Bună seara la toți rulotistiihi, ma numesc Laurențiu și dețin o rulota wilk din 1979, an de fabricatie (îmi plac lucrurile vechi:laughing:)am cumparat-o în 2013 la un preț bun de la cineva în vârstă care nu se  mai putea deplasa cu ea, în primăvara acestui an m-am dus cu ea la Dărmănești unde am pus-o la punct, dar mai am câteva lucruri sa le rezolv la ea(soba funcționează dar în momentul în care vreau sa o dau mai încet se micșorează și flacăra de veghe;as mai vrea sa cumpar un panou solar cu  acumulator, am luat o antena satelit dar nu ma pricep sa găsesc sateliți, poate ma puteți ajuta cu câteva sfaturi și as mai vrea sa știu dacă în București sau periferie este cineva care face revizii la rulote, exclus service-ul din Otopeni.

Mulțumesc și va doresc o seară plăcută 

Distribuie această postare


Link către postare

Ciurea Sorin

Seara bună Nicolae, normal trebuia să postezi tu , nu pe topicul lui Radu dar administratorii sigur v-or înțelege și încet , încet o să te familiarizezi . Caută pe forum la secțiunea dedicată sobelor și vezi ce au scris și alți colegi pentru defectul pe care îl ai ! În București este o comunitate frumoasă de rulotiști  imposibil dacă ceri ajutorul să nu fie 2, 3 colegi care să te ajute , cred ca cel mai bine este să încerci să iei legătura cu Daniel și sigur după o ieșire la Renciul lui de lângă București o să ai răspuns la multe întrebări. În rest bine ai venit alături de noi și la cât mai multe ieșiri frumoase alături de cei dragi !:cu-rulota:

Distribuie această postare


Link către postare
Viorel C.

bun-venit

Bun venit in comunitate @Nicolae!

nay

Incearca si adauga-ti locatia citind topicul Harta membri.

 

Sper sa te acomodezi cu forumul si sa postezi in sectiunile dedicate.

Daca intampini greutati, imi poti trimite mesaj personal, sau chiar ma poti suna la numarul de telefon din semnatura.

Distribuie această postare


Link către postare
Nicolae

Vă mulțumesc pentru urări și pentru sfaturi.:-)

Distribuie această postare


Link către postare
Mircea

Salutare! In primul rand trebuie sa ne lamuresti daca te numesti Laurentiu, Nicolae sau ambele/.; Daca tot spui ca iti plac lucrurile vechi, inseamna sa ne asteptam ca vei uda casuta cu o tuiculita si un vinutz, ambele vechi, ceea ce este un lucru bun.superok In ceea ce priveste flacara, este normal ca la temperatura mai mica sa fie si flacara mai mica, asa ca nu iti fa griji pentru asta. Important e sa nu se stinga.Drumuri bune si sa ne auzim numai de bine.nayhi

Distribuie această postare


Link către postare
Eugen David

bun-venit   nay

Distribuie această postare


Link către postare
Levi N

bun-venitsi din partea mea!

Distribuie această postare


Link către postare
Costica V.

  :bun-venit:.    bun-venit.     

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P

Salut @Nicolae si bun venit in aceasta comunitate! bun-venit

Cred ca o sa gasesti in forum o mulțime de raspunsuri la problemele tale, citește cu atenție topicurile respective din secțiunea de probleme tehnice...

Daca mai sunt si alte nelămuriri, ma poti apela pe nr. din semnătura si vom cauta impreuna cea mai buna soluție ...Succes! nay

Distribuie această postare


Link către postare
Sorin  Leitoiu

bun-venit @Nicolae  ! Sa auzim numai de bine !

Distribuie această postare


Link către postare
Doru A.

Bun venit Nicolae.:bun-venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Ursu Florin

:bun-venit:

nay

Distribuie această postare


Link către postare
Nicolae

Bună dimineața, într-adevăr mă numesc Nicolae Laurențiu și da într-adevăr îmi place tuiculita bătrână s-o beau cu prietenii.Astept cu nerăbdare o ieșire sa ne putem vedea și cunoaște cu toții.  

Îți mulțumesc Daniel pentru mana întinsă și te voi contacta.

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.