Drinovan Ovidiu

Valea Ierii - Jud. Cluj

1 postare în acest subiect de discuţie despre Valea Ierii - Jud. Cluj

Valea Ierii - Jud. Cluj

Drinovan Ovidiu

Un loc unde exista o pensiune inedita! Merita vizitata!

Noi am fost acolo in 2013!

Vezi album:

Valea Ierii - Pensiunea Lara

 

si un reportaj despre acest loc:

 

 

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Conţinut similar

    • Florin Smolnicki
      de Florin Smolnicki
      Exemplu: Eu, Florin Smolnicki, plec mâine din Suceava (punctul A), la Iași (punctul B).
      Iau cu plăcere un bagaj din Suceava, pentru un coleg din Iași și i-l duc în fața casei.
      Același lucru îl poate face un alt coleg din localitatea C pentru un coleg din localitatea D.
      Și astfel ne ajutăm între noi. Ne putem cunoaște mai bine și mai repede. Putem aduce în siguranță obiectele comandate.
      Concret: La sfârșitul săptămânii viitoare plec pentru o zi de la Suceava, la Roman. Dacă are cineva nevoie de dus ceva de la Suceava la Roman, sau invers, îl rog să-mi spună.
      Concret: Am cumpărat din București niște materiale pentru rulotă. Este vreun coleg care vine săptămâna aceasta sau săptămâna viitoare la Suceava? Sau știți pe cineva din București care vine în curând la Suceava?
    • Macsim
      de Macsim
      Salutari!!! Nu am mai scris aici de cativa ani!!!
      Sunt Macsim Cristian....am avut o rulota Adria din 1984....ieri am cumparat o englezoaica....Fleetwood Gardland 146/5!
    • Cornea Alexandru
      de Cornea Alexandru
      Buna ziua,
       
      Din pacate am descoperit la nou achizitionata rulota niste probleme cu infiltratii. Puteti sa imi recomandati un service in Cluj-Napoca care se ocupa de asa ceva?
      Eu am gaslit asta pe net.
       
      Multumesc anticipat.
       
    • Sorin Peiu
      de Sorin Peiu
      Buna ziua,
       
      Intentionez sa achizitionez o rulota din Cluj si as dori sa stiu daca ar putea sa ma ajute cineva in vizualizarea rulotei, pentru a nu bate atata drum degeaba. As fi recunoscator pentru ajutorul acordat. 
       
      Va multumesc anticipates si astept cu interes sfaturile voastre.
       
      Va salut,
    • Raul V
      de Raul V
      Salutari tuturor si bine v-am gasit.
      Rulota mea englezeasca cu volan pe dreapta... :)) e un Sprite Eccles. Am achizitionat-o sa il scoatem cat mai des in natura pe mostenitorul nostru, care acum implineste 8 luni ?
      E o baba batrana de prin anii 90... nu stim exact, dar speram sa fie cat mai multi de acum inainte.
      M-am inregistrat pe acest forum in speranta de a cunoaste si intalni cat mai multi oameni care au aceasta pasiune, asa ca invitatiile la intalniri si evenimente sunt bine venite.
      Va salut!
       
       
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.