Stefan P

Concediu la mare si la munte, iulie 2016 - off topic

4 postări în acest subiect de discuţie despre Concediu la mare si la munte, iulie 2016 - off topic

Concediu la mare si la munte, iulie 2016 - off topic

Stefan P

Hai colegiii, e frumos si toamna la rulota! Eu deja mi-am implinit visul de toamna! Acum ramane sa vad cum fac cu iesirea din iarna!

Poate ceva munte sau bai de 1 decembrie!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Ciurea Sorin

Stefan tot ai spus ca vi la băi , hai sa facem una la terme , vorbesc cu băieții să ne lase să campăm in ștrand lângă bazin si de 1 Decembrie facem sărbătoare ! Și facem invitație la toată lumea care mai dorește, este loc de parcat app 25 , 30 de echipaje  pe iarbă si este curent la prize , toalete , ciupercă acoperită de relaxare, dușuri si sauna in incinta ștrandului ! Mai vorbim , ce zici ?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stefan P

@Ciurea Sorin e tentanta ideea! Acolo ma gandeam si eu! Sa mai incerc si ceva nou!

Vorbim mai aproape atunci ca la mine e mai greu sa dau un raspuns asa din timp!

Ar fi ceva frumos, si mai ales daca ar fi si ceva zapada ar fi suuper!!!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ciurea Sorin

Stefan încercăm ceva , facem un mail la Sf. Petru sa ne pună o vorbă bună la Șeful Mare , să cearnă un pic de zăpadă pe atunci !Da ar fi super , dar de ceva ani nu mai este zăpadă ,  mi-aduc aminte ca ieșeam din bazin și ne tăvăleam in zăpadă după care iar în apa fierbinte , simțeai cum iei foc ! Eu va astept cu drag !( si cu apa de gură din dotare )

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.