Alexandru Marin

Vand rulota Caravelair Bamba 395 T

6 postări în acest subiect de discuţie despre Vand rulota Caravelair Bamba 395 T

Vand rulota Caravelair Bamba 395 T

Alexandru Marin

Vand rulota Caravelair Bamba 395 t, an 1992, doua locuri dormit pat 200/140 si 200/120, greutate  600, mma 900  kg, frigider  12/220/ gaz, cabina baie, aragazul 3 ochiuri, cort exterior inchis, covor cort, butelie, regulator gaz, roata rezerva, manivela, cablu alimentare  220 v 25 m, panou solar montat acoperis, baterie gel 150 Ah, regulator 20 A, alimentare 12 v si 220 v, incalzire  Truma,  distributie in toata rulota vent 220 v, suport antena satelit ce se poate manipula din rulota, primul proprietar in tara, carte identitate, itp valabil.

Pret 2500 €  

Alex. 0722693436

caravelair-bamba.jpg

caravelair.jpg

caravelair-antena.jpg

coada-de-motan.jpg

caravelair-int.jpg

caravelair-dulap.jpg

caravelair-interior.jpg

caravelail-pat.jpg

caravelair-separator.jpg

 

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Alexandru Marin
On Monday, September 12, 2016 at 18:39, Alexandru Marin a scris:

Vand rulota Caravelair Bamba 395 t, an 1992, doua locuri dormit pat 200/140 si 200/120, greutate  600, mma 900  kg, frigider  12/220/ gaz, cabina baie, aragazul 3 ochiuri, cort exterior inchis, covor cort, butelie, regulator gaz, roata rezerva, manivela, cablu alimentare  220 v 25 m, panou solar montat acoperis, baterie gel 150 Ah, regulator 20 A, alimentare 12 v si 220 v, incalzire  Truma,  distributie in toata rulota vent 220 v, suport antena satelit ce se poate manipula din rulota, primul proprietar in tara, carte identitate, itp valabil.

Pret 2500 €  

Alex. 0722693436

caravelair-bamba.jpg

caravelair.jpg

caravelair-antena.jpg

coada-de-motan.jpg

caravelair-int.jpg

caravelair-dulap.jpg

caravelair-interior.jpg

caravelail-pat.jpg

caravelair-separator.jpg

 

 

 

Scadem pretul la 2300€ , accept schimb cu o rulota mai mare , mma 1400_1500 kg, cu dotari asemanatoare +/_ diferenta..

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

Colegu' @Alexandru Marin, ai pus cateva poze doar, poze foarte putin sugestive si reprezentative!

Nu prea se-ntelege mare lucru de cat si cum este interiorul rulotei, de asemenea poza cu panoul, bateria si cate inca altele, dar si partea dreapta cu si fara cort!

Poate-ti gasesti timp sa coplectezi "inventarul pozelor"!

Este foarte important, vorba ceiia "reclama este sufletul comertului"! Cumparatorul trebuie sa vada ce vrea sa cumpere inainte de a fi la fata locului!

Nu pot sa nu amintesc de @Marian Enache, de la care-am cumparat eu cortul, si el nici macar nu stia ce typ/marca de cort are, a aflat dupa ce-am vazut eu pozele!

Ca poze la anunt n-avea, am primit 3 buc ulterior! tamp

Modificat de Eugen David

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Alexandru Marin

S-a vandut...a cumparat-o cel care a fost cu mine cand eu am luat-o, prieten cu copii mei, oferind un pret bun...a venit cu o zi inaitea colegului de pe forum,  

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

:topic-inchis:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.