Daniel P

Rulotist multumit, sau nemultumit?

3 postări în acest subiect de discuţie despre Rulotist multumit, sau nemultumit?

Rulotist multumit, sau nemultumit?

Daniel P

Deschid acest topic, pentru ca am simtit nevoia sa creez un loc unde sa ne putem exprima o multumire sau o nemultumire legata de un serviciu sau de achizitionarea vreunui produs de pe site-uri online, magazine, persoane fizice sau din alte locatii.../.;

 

Asa ca incep eu...

La ultima intalnire de la Letca Noua, printr-o intamplare nefericita, mi s-a ars invertorul. Nu mai intru in detalii cum s-a ars, "prietenii stiu de ce" biggrin, am folosit generatorul in continuare si am mers cu distractia mai departe...

Fiind in garantie, am hotarat sa nu umblu la el si sa contactez reprezentantul societatii.de unde l-am achizitionat si caruia vreau sa-i multumesc inca o data pentru amabilitatea, operativitatea si profesionalismul de care a dat dovada pentru rezolvarea problemei...L-am trimis prin curier in prima zi, a doua zi l-a primit si i-a inlocuit sigurantele arse, iar a 3 treia zi, eram deja in posesia lui in stare de functionare...si toate cheltuielile de transport suportate de firma respectiva...superok

Multumesc Adrian! nay

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Marian Popa

Si eu am cumparat un invertor de la Dl. Adrian, este o persoana foarte serioasa !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Asa este...si oamenii de caracter merita sa fie cunoscuti si de colegii nostrii.../.;

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.