Viorel C.

Off-Topic

5 postări în acest subiect de discuţie despre Off-Topic

Off-Topic

Viorel C.

Intrucat postarile off-topic s-au inmultit, incepand cu 26-09-2013 orice postare care iese din limitele bunului simt sau nu face referire la Topic, se va muta aici in aceasta sectiune dedicata postarilor Off-Topic.

Daca doriti ca discutati pe un alt Subiect in afara temei Subiectului initial, sunteti invitati sa deschideti un nou Subiect in care sa dezbateti in voie acel nou subiect.

Am creat aceasta sectiune deoarece au aparut discutii ca sunt permise prea multe postari off-topic si astfel, subiectele devin greu de urmarit.

Se poate folosi functia "Raportează unui moderator " (aflata in fiecare postare, in dreapta jos) in cazul in care se considera ca un anumit text postat, nu are ce cauta in Subiectul la care se face referire.

Multumesc!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator rica

@Viorel cred ca avertismentul inca nu isi are rostul.

De ce?

Pentru ca de multe ori se pleaca de la o vorba si se dezvolta ideea.

Avertismentul trebuie aplicat cand un coleg face off repetat si poate intentionat.

Posturile care sunt off o sa fie mutate in sectiunea dedicata off-ului sa poate continua discutia.

Din continuarea discutiei poate rezulta un topic util.

hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator rica

Poti da un avertisment scris in post si la x avertismente adunate treci mai departe la unul vizibil pe cont.

Adica incerci cu binisorul, cu vorba buna intai si poate tine.

Daca nu tine si insista next level.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator rica

Pentru ca nu trebuie tratati ca unul.

Daca unul greseste nu trebuie arsi toti.

Trebuie sa pleci de la prezumtia de nevinovatie si una doua greseli sa le treci cu vederea.

Repet daca vezi ca o face repetat si intentionat atunci dai cu biciul in cel care greseste.

Toti teoretic stiu riscurile daca fac off in momentul inscrierii ca sunt de acord cu regulamentul pe care se presupune ca l-au accepata continuand inregistrarea pe forum.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator rica

Mda... fiecare cu parerile lui.

Eu sunt mai pacifist, nu asa razboinic, cu barda la brau.

Cea mai buna paza este aceea in care se simt supravegheati.

Atunci se gandesc de doua ori daca o ia pe aratura.

Parerea mea  ptg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.