Mihai Tanase

Mihai Tanase

8 postări în acest subiect de discuţie despre Mihai Tanase

Mihai Tanase

Mihai Tanase    0
Mihai Tanase

Va salut , sunt Mihai Tanase, am 47 ani , locuiesc in Buftea, judetul Ilfov, casatorit de 27 ani cu Mioara, am un baiat de 27 ani-Alexandru, sunt rulotist de aproape 4 ani , am o rulota Elldis Broadway 470 model 1995 si o tractez cu un Mercedes Viano Fun fabricatie 2006, sunt la a doua rulota, am avut un Craftsman Superior 132 model 1994, imi place in natura, imi place pescuitul.

Distribuie această postare

Link către postare
Mihai Tanase    0
Mihai Tanase

Salut Rica, vreau sa-mi cumpar un Elddis mai nou , fabricatie 2001, 2002 sau 2003.

O sa ma coste cam 5200 euro inscrisa in Romania.

Link către postare
Mihai Tanase    0
Mihai Tanase

Tot de 3 pentru ca nu am nevoie, cine vrea sa mearga cu mine il cazez in cort sau in masina, in masina mea pot dormi 3 insi mari fara probleme, asa este modelul, cu pat si masuta, este mai corect asa, vreau sa am intimitate.

Link către postare
Viorel C.    1.229
Viorel C.

Va salut , sunt Mihai Tanase, am 47 ani , locuiesc in Buftea, judetul Ilfov, casatorit de 27 ani cu Mioara, am un baiat de 27 ani-Alexandru, sunt rulotist de aproape 4 ani , am o rulota Elldis Broadway 470 model 1995 si o tractez cu un Mercedes Viano Fun fabricatie 2006, sunt la a doua rulota, am avut un Craftsman Superior 132 model 1994, imi place in natura, imi place pescuitul.

Bun venit in comunitate!

Cu toate ca ne-am cunoscut prin telefon, doresc sa-ti urez in continuare vacante in natura cat mai multe si de ce nu, "fir intins"

Numai bine!

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.