Alexandru

alexandru

2 postări în acest subiect de discuţie despre alexandru

alexandru

Alexandru

Buna seara,

Ne bucuram nespus ca am ajuns si noi in aceasta comunitate... .noi suntem Anca si Ionut, locuim in Bucuresti, dar de fel suntem din TR si BR... sa zicem ca ne-a unit profesia in Bucuresti si dupa profesie ne-a unit viata decap.... acum suntem in pragul unui nou inceput pentru ca pe langa casuta noastra la bloc.... la etajul 10... asta asa ca sa fim mai aproape de Doamne Doamne... suntem fericitii posesori ai unei garsoniere pe roti... asa cum ne place noua sa spunem... asta ca sa fim si mai aproape de mama natura.... Alpine Spirit din 1994  ()|cu care deja am iesit in lume... petrecand primul WE impreuna la Valea Cerbului.

Marturisim ca am agatat casuta noastra pe roti de Dacia noastra... sub numele de botez Sandica.... respectiv o Dacia Sandero de 1.6 care de 1 luna merge si pe GPL.

Nu in ultimul rand va spunem ca pe langa noi isi face simtita prezenta intotdeauna si BELLA... care este catelusa noastra ShiTzu de 3ani si 6 luni si care merge cu noi peste tot.... fiind si ea o mare iubitoare de natura... ne putem lauda ca avem si un bun paznic. )(1

Distribuie această postare


Link către postare

Viorel C.

:)(D alexandru

Esti binevenit in comunitatea noastra  nay si sper ca  "Sandica"  4x4 impreuna cu "casuta pe roti"  yby sa va duca acolo unde doriti si la cat mai multe topicuri aici pe forum despre deplasarile voastre. )(|

Bafta si numai bine!  gbb

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.