Dani

Vacanta la mare in varful muntelui

11 postări în acest subiect de discuţie despre Vacanta la mare in varful muntelui

Vacanta la mare in varful muntelui

Dani

Deşi mulți colegi au râs de rulota noastră a sosit şi timpul pentru prima vacanță. Am inceput concediul cu o oprire de 2 zile la Sovata după care oprire la Lacul Roşu iar acum ne aflăm la Bicaz, iar apoi mai vedem. Deocamdată rulota s-a comportat exemplar iar maşina nu e chiar de nivelul unui Tucson dar e ok;) kia sorento. Mulțumesc colegilor pentru ajutor şi va doresc vacanță placută. Din păcate poze nu pot încărca datorită dimensiunii pozelor.

20160729_164812.jpg

20160729_164718.jpg

Modificat de dani
Adăugare poze
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Radu Ionescu

cine si de ce a ras ? Nu-mi pot imagina cum poti rade de o rulota !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dani

O poveste lungă cu final fericit se pare.

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Avramita Marian

Vacanta placuta !Superb peisajul!

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Adiciordas

Frumoase peisajesuperok, in schimb cu rulota nu gasesc nimic ce e de ras?:cu-rulota:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stefan P

Frumoase peisaje, frumoasa zona @dani! Cunosc zona cat de cat si imi place foarte mult, cand am ocazia sa fiu prin zona nu ezit sa trec pe la Cheile Bucazului! Un traseu si niste chei superbe! Nu mai stiu daca s-a mai reparat drumul ca era destul de rau! In rest nota 10+.

De ras nu au decat sa rada. Doar ofticatii rad si fac misto. Noi sa fim sanatosi si cu amintiri placute si de neuitat!

Multe iesiri frumoase sa ai!

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ciurea Sorin

Salutare Dani,

să  ști ca ai o masina superba care bate multe Suv-uri de pe piața. Eu am avut 10 ani Kia Sorento si stiu ce-i poate pielea, nu m-a lăsat niciodată pe drum si am mers când erau închise drumurile cu zăpada, am trecut râuri cu ea si am fost cu rulota dupa mine toată tara si afara.

Este sora mai mică a Toyotei Landcruiser fără nici o reținere spun asta, dar poate aproape tot și nu dă înapoi.

E o super mașina, eu am înlocuit-o cu Audi Q7, dar nu poate ce făcea Kia doar ca nu mai simt gropile , Q7-le având suspensie pe aer.

Despre cârcotași ... ursu trece câini latră, sau cine nu ajunge la cașcaval zice ca-i acru , sa-si cumpere si ei rulota si dupa aceea să râdă .

Haideti din 31, 1 august la Tasnad, suntem deja 4 echipaje si mai schimbam impresii, mai aflam locații noi si speram sa iasă o întâlnire pe cinste !

Drumuri bune prin locații frumoase sa aveți !

 

PS .Cu Kia vara am urcat cot la cot cu o Toyota pana sus pe pârtia de la Cavnic si nu a dat înapoi. E beton mașinuța, asta vorbesc de modelul vechi , nu asta noul care e plin de electronică !

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dani

Mersi de invitație dar nu mai am concediu...

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Multumim pentru postare si imagini @dani, felicitari pentru prima voastra iesire cu rulota! nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dani

Este a treia iesire dar e prima mai serioasa.:)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.