Daniel P

Concediu la mare si la munte, iulie 2016

39 postări în acest subiect de discuţie despre Concediu la mare si la munte, iulie 2016

Concediu la mare si la munte, iulie 2016

Avramita Marian

Concediu placut !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Daniel P
în urmă cu 11 ore, Stefan P a scris:

 

Dar de ce v-ati dus asa departe de colegii @gigi borteanu

& @Mihnea Stoenescu

?

Din cate stiu era loc destul pe langa ei si mai multa verdeata in coltul ala, apa mai mare, putina umbra....dar na, acum voi stiti cum a fost situatia!

 

 

Nu era loc pentru 4 rulote, sau daca intram eram cam inghesuiti...

Si in afara de asta stii cum suntem noi, stam noaptea pana mai tarziu, ai punem o muzica, mai cantam, asa ca n-am vrut sa deranjam si am campat putin mai incolo.../.;

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stefan P

Ok.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Andrei_81

Salutare, dupa 7 ore de mers am ajuns si noi in final la Sovata, ne-am campat la campingul Stana de Vale.

Locatia si peisajul sunt superbe!

Revin in curand cu poze:)

Weekend frumos tuturor!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P
On 7/30/2016 at 14:45, Andrei_81 a scris:

Salutare, dupa 7 ore de mers am ajuns si noi in final la Sovata, ne-am campat la campingul Stana de Vale.

Locatia si peisajul sunt superbe!

Revin in curand cu poze:)

Weekend frumos tuturor!

 

Te asteptam cu imagini si impresii in sectiunea " Prezentari campinguri, " ca sa nu amestecam lucrurile...:-)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Andrei_81

Sigur, va povestesc acolo ce si cum, in prezentare campinguri.

O zi frumoasa tuturor!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
StefanCornel Gabor

Chiar e o locatie perfecta pentru cateva zile de relaxare. M-am simtit foarte bine, alaturi de @Daniel-P, am avut parte de petreceri frumoase pline de veselie, totul a fost super! Sper sa nu va suparati ca am raspuns asa greu, dar ca sa va impac, atasez si eu ceva poze :D P1110791_1024x576.jpgP1110794_1024x576.jpgP1110800_1024x576.jpgP1110823_1024x576.jpgP1110748_1024x576.jpgP1110763_1024x576.jpgP1110771_1024x576.jpg

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Cum va spuneam mai sus,  de pe Valea Valsanului ((AG), am plecat pe Valea Cerbului (PH), unde am poposit ultima saptamana din concediu.../.;

Vremea a fost super, a plouat doar cateva ore intr-o dupa amiaza, n-am avut probleme deosebite cu ursii si locul in care am campat n-a fost deloc aglomerat, asa cum se spune ca ar fi pe Valea Cerbului...

E-adevarat ca daca mergi dincolo de pod ( "Cartierul Primaverii" :laughing:, asa cum i se spune), unde stau de regula pensionarii care vin primavara si se intorc toamna, n-ai loc sa arunci un ac, da` sa mai si campezi...dar cine te obliga sa campezi acolo? E valea destul de mare, 3-4 km lungime si locuri suficiente pentru toata lumea.../.;

Una peste alta a fost frumos, ramasesem dator cu niste poze...

IMG_1185.JPG

IMG_1188.JPG

IMG_1172.JPG

IMG_1173.JPG

IMG_1199.JPG

IMG_1329.JPG

IMG_1204.JPG

IMG_1213.JPG

IMG_1235.JPG

IMG_1241.JPG

IMG_1242.JPG

IMG_1293.JPG

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Drinovan Ovidiu

Frumos concediu :) mare-munte! Poze minunate!

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Manolescu Paul

Foarte  frumos cand stii sa te distrezi in natura.Va doresc tuturor posesorilor de rulote , multa sanatate si drumuri bune.Paul din Peris.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel Mihailescu

Super frumos @Daniel-Phi
Ai  pus niste poze ce spun totul despre iesirea ta in natura.superok
Multumim frumos, intradevar e o locatie superba.:clapping:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stefan Claudiu

    Nu, nu, nu...... clar greşesc, îmi fac singur rău citind povestirile voastre.Nu o mai fac până cand nu î-mi văd şi eu rulota în parcare.Visez numai rulote, Vamă, Corbu, munte.

     

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ciurea Sorin

Foarte frumoase locuri Daniel, uite că a venit toamna si nu am reușit să ne mai întâlnim prin ceva locații frumoase , mi-aduc aminte cu plăcere de ieșirea de la Cheia !Numai ieșiri reușite îți doresc și salutări la doamna !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Merci @Ciurea Sorin, toamna abia a început si putem organiza ceva daca se aliniază toate astrele favorabil... :cu-rulota:

De exemplu, intenționez sa ies week-endul viitor de vineri pana marți dimineața dar nu m-am hotărât încă in privința locatiei.

As prefera undeva la munte, dar nu exclud nici alta varianta....oricum luni cel târziu ma voi decide si voi posta in secțiunea "Întâlniri si concedii", poate vor mai fi colegi amatori sa petrecem câteva zile de toamna la rulota. /.;

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.