Marinescu Ion

Weekend cu/la Vampirul Bran 27-29 Mai 2016

13 postări în acest subiect de discuţie despre Weekend cu/la Vampirul Bran 27-29 Mai 2016

Weekend cu/la Vampirul Bran 27-29 Mai 2016

Marinescu Ion

Stimati Colegi,

Ne-am hotarat sa petrecem acest sfarsit de saptamana la Bran.

Va asteptam cu drag!

Detalii locatie si preturi: VampireCamping

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Daniel P

Daca ati fost, noi va asteptam cu impresii si imagini.../.;j;[

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marinescu Ion

Stimati Colegi,

Doresc sa impartasesc cateva din impresiile noastre cu privire la aceasta locatie.

Numai cuvinte de lauda pentru Dl Toni, si proprietar, care, depun eforturi foarte mari pentru a crea un loc placut, linistit si foarte curat.

Spatiile pentru fiecare rulota sunt generoase, legare la curent, apa, dusuri foarte curate si ingrijite, toalete foarte curate (au si hartie igienica :)), spalatoare de vase, masina de spalat rufe (contra cost, dar suma este modica), terasa, etc. Ce-l mai important aspect: LINISTEA!

Concluzia: RECOMAND locatia.

20160527_192528_s.jpg

20160527_192531_s.jpg

20160527_194849_s.jpg

20160527_204518_s.jpg

20160528_095339_s.jpg

20160528_110801_s.jpg

20160528_121502_s.jpg

20160529_132559_s.jpg

20160529_132655_s.jpg

20160529_132906_s.jpg

20160529_132735_s.jpg

20160529_132842_s.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Foarte frumos! superok

Multumim pentru postare si imagini @Marinescu Ion! nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marinescu Ion

Multumesc pentru aprecieri.

Poate reusim sa ne adunam mai multi la aceasta locatie! Mi-ar face mare placere!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Drinovan Ovidiu

Frumoasa locatia si cu ~ 80 -100 lei pe seara e ok!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Traian M

Deci 2 adulti + rulota + curent + masina = 9 + 4 + 3, 5 + 2 = 18, 5 Euro aprox 85 de lei pe zi. 

La banii astia gasesti si cazare la pensiuni la Bran si saracii aia trebuie sa faca si curatenie in camere si sa schimbe asternuturi si prosoape. Deci ca si camping nu e chiar ieftin ca iti dau doar curent si spala niste wc-uri comune.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian Popa

Am fost la vecinii unguri, si in conditii similare cu ceea ce ai descris tu, foarte curat si foarte liniste, curent, apa, dusuri, toaleta, loc pentru spalat vase si deversat toaleta, etc, iar pretul in forinti a fost echivaletul a 30lei/echipaj/zi. Personal mi se pare un pic cam mare pretul la Bran.

Poate doar pentru mine e mare pretul...:ascratch:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Constantin

Am fost si eu la acest camping si sincer nu o sa-l mai vizitez din simplu motiv ca preturile ce le practica sunt profitorii si de specula. In vecinatate sunt pensiuni care au acelasi pret pe cazare la cat costa un loc de rulota la acest camping. Intrebarea mea este: se merita sa car rulota dupa mine si sa platesc ca la pensiune !?

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marinescu Ion

Stimati Colegi, sunt perfect de acord cu dumneavoastra si respect parerile expuse.

Eu sunt mult mai interesat de linistea si "confortul naturii" pe care mi-l ofera rulota. Nu am cumparat "casuta" ca pe o "investitie"! Pentru mine reprezinta un "hobby", care costa!:)
In ceea ce priveste campingul la vecinii unguri, sunt sigur ca este foarte OK, dar inca nu am ajuns acolo! :)

Din pacate, alte campinguri in aceasta zona,  care sa-mi ofere aceste conditii nu am gasit!

NU sunt interesat de cazare la hotel, pensiune sau gazda!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Drinovan Ovidiu

Da intradevar pretul este ca la o pensiune, dar fiind intr-o zona cu un obiectiv turistic foarte vizitat, profita!

Sa vedeti daca doriti sa campati la noi in Timisoara cat costa!biggrin ex. 40/ansamblu + 30/persoana nu conteaza ca e bebe, il taxaza, dar ai wi-fi gratis, parca ar fi nu stiu ce!tamp

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Traian M

Confortul naturii si linistea o am si la mine in curte acasa la Crevedia langa Bucuresti.

Eu personal, orice alta locatie in afara de mare o vad ca la tara, pt ca la tara si e.

Daca vreau sa stau la tara pe o pajiste sau poienita, pot sta mult mai ieftin in atatea parti, nu cu preturi de camping de Grecia.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gabriel.Gabriela

Pacat de nesimtirea celui care administreaza acest camping dar si a ajutorului pe care-l are in subordine. Preturi mari pentru noi - 65 lei/ rulota  masina si 2 pers.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.