Mihai Dura

Forum = comunitate = unitate- offtopic

4 postări în acest subiect de discuţie despre Forum = comunitate = unitate- offtopic

Forum = comunitate = unitate- offtopic

Mihai Dura

Scuze ca te intreb @SERGHEIDIN pe tine cum te striga prietenii si din ce prescurtari ai compus acest nume ca nu cred ca este real dupa cum am vazut ca esti vehement in postarile tale si cred ca iti place sa te ascunzi dupa deget  si de ce trebuie sa iti dai numele adevarat. Cumva crezi ca iti fura cineva identitatea dintr-un nume scris pe forum si o poza ???

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Eugen David

Bravo, @MIHAI DURA, felicitari de observatie! 

L-am intrebat si eu pe respectivul @SERGHEIDIN (bunicuta),  de nenumarate ori, in privat asta!

Incontinuu mi-a comentat (n... discutii-n privat) el si un alt coleg, dupa ce le-am facut observatia ca sunt "mult off topic" intr-un topic deschis de mine!

Chiar celalalt coleg, foarte amabil inainte de asta, mi-a trimis numarul lui de telefon caci nu-l are vizibil, pentru a-mi da lamuriri referitor la Tucson, typ de masina ce a detinut-o si el pana de curand!

Fapt pentru care-i multumesc!

Am vorbit, mi sa parut un coleg onest, dar m-am inselat amarnic! tamp

Multumesc!

Modificat de Eugen David

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gogonea Razvan

Bai fratiilor' voi sunteți rulotisti? 

Nu cred. Eu știam ca rulotistii sunt oameni cumsecade... Ma bag si eu ca musca... Poate nu imi este locul aici :) . Cum ați reușit sa ajungeți la un asa scanal? Calmați-va!!!!!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin  Leitoiu
în urmă cu 13 ore, SERGHEIDIN a scris:

Cum am mai spus si cu alta ocazie ....poti sa crezi in dumnezeu....dar sa fii sigur cu ce spun eu.M-am mai prezentat: ma numesc Serghei Din , imi place bautura buna, mancarea de calitate, femeile maritate si militez pentru protejarea balenelor cu cocoasa.Nu am treaba cu poluarea (am generator) si nici cu incalzirea globala.Port 41.5 la incaltari si 20 si.., ..lâ altceva , am 175 cm inaltime si 92 kg (numai muschi ascunsi sub grasime)Multumit? 

 

Sunt vehement in postari pentru ca nu imi plac oamenii rai , prosti si mai ales curvele mâsculine.

imi place bautura buna, mancarea de calitate, femeile maritate .Nu am treaba cu poluarea (am generator) .Port 41.5 la incaltari si 23 si.., ..lâ altceva , am 181 cm inaltime si 91 kg

Nu am ce sa fac si trebuie sa fiu de acord cu tine la acest puncthi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.