Marian_vasile

Iesire la Seimeni 08-10 Aprilie 2016

34 postări în acest subiect de discuţie despre Iesire la Seimeni 08-10 Aprilie 2016

Iesire la Seimeni 08-10 Aprilie 2016

Razvan Marinescu

Dragi colegi.

      Doar ce am ajuns acasa. Ce pot sa spun, oameni voiosi, lume buna, atmosfera superba .Timpul a fost superb ieri si azi. In prima seara a fost un pic frig , dar una peste alta ne-am incalzit in cort, un vin , o tuica etc.

    Multumesc colgilor @marian_vasile, @Draghiciu Dumitru de la care am invatat o groza de lucruri cu ocazia acestei iesiri. hi

 Acum ca ne-am cunoscut intre noi sper sa urmeze si alte iesiri , cel putin la fel de frumoase ca aceasta .f;'

 Promit sa revin cu poze.superok

 

Just now, Razvan Marinescu said:

Dragi colegi.

      Doar ce am ajuns acasa. Ce pot sa spun, oameni voiosi, lume buna, atmosfera superba .Timpul a fost superb ieri si azi. In prima seara a fost un pic frig , dar una peste alta ne-am incalzit in cort, un vin , o tuica etc.

    Multumesc colgilor @marian_vasile, @Draghiciu Dumitru de la care am invatat o groza de lucruri cu ocazia acestei iesiri. hi

 Acum ca ne-am cunoscut intre noi sper sa urmeze si alte iesiri , cel putin la fel de frumoase ca aceasta .f;'

 Promit sa revin cu poze.superok

 

Incerc sa adaug si ceva poze de pe facebuk .

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1276884005674490&set=pcb.1276885575674333&type=3&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1276884625674428&set=pcb.1276885575674333&type=3&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1276885522341005&set=pcb.1276885575674333&type=3&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1276885555674335&set=pcb.1276885575674333&type=3&theater

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Cornel Mihailescu

Felicitari superokcolegilor din zona Constanta pentru iesirea in natura .nay
Multumim @Razvan Marinescu hipentru descrierea facuta si pentru deprinderea de noi lucruri de la colegii nostri.
Asa trebuie sa fie o , , ieseala" , cu veselie, voie buna si profitarea de natura intr-o atmosfera colegiala si prieteneasca.
Multe evadari in natura in continuare impreuna cu noi colegi de forum si nu numai.superok
Cu stima si respect.j;'

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Buna Ziua

 

Intalnirea Constantenilor a decurs foate bine cu timp frumos dar fara prins peste. Urmatoarea intalnire va fi la Gura Dobrogei pentru cei care doresc.

Am stabilit cu Cornel Gabor sa facem un miel la protap. Toti cei care doresc sa vina sa ne comunice cu minim o saptamana inainte de Paste ca sa stim ce miel cumparam (mai mare sau mai mic)

Cornel confectioneaza protapul. Eu o sa fiu acolo de Joi ca sa aleg locul in functie de numarul de echipaje.

Vineri seara este programata o saramura.

 

Va rog sa faceti propuneri care sa ne ajute in demersul nostru.

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
StefanCornel Gabor

Buna seara! Multumesc celor care au participat la intalnire, Ma bucur ca am cunoscut constanteni si sper sa ne vedem curand, de Paste sau la vara.

Pozele se pot gasi aici, pe facebookul meu: 

 

 

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Bravo baieti, felicitari pentru ieseala si pentru distractie!   La cat mai multe! superok

Pai cum sa mai prinzi tu peste Cornele daca stai la table cu nea Mitica? :fishing:    :laughing:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
StefanCornel Gabor

Multumim, @Daniel-P! Din pacate, n-am dat "marti", ca a fost sambata f;'deras

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Florin Smolnicki

Felicitări! 

Exact așa sper să ne adunăm colegii din Suceava, sau din toată Moldova. Un început frumos pentru voi. 

Tot respectul meu!

Sper că așa uniți vor fi toți colegii din toate județele, regiunile și din toată țara.

 

hi hi hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mina Ionel

Bravo baieti! Ce sa zic? Cuvintele sunt de prisos... Sper sa ne intanlim de paste.hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

Fain, fain, fain! V-am vazut si pe fb! Felicitari!:clapping: xll :clapping:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.