• Conţinut similar

• Cristian Bednar
      de Cristian Bednar
      Buna ziua dragi colegi,
      Asa cum am promis intr-un alt post, revin cu informatii legate de campingul Porto Elea.
      Noi nu am stat in el insa am facut un tur de campinguri sa ne documentam pentru urmatoarele iesiri in Grecia.
      Singurul care ne-a placut a fost acesta ( pe langa Armenistis unde am stat).
      www.portoelea.com
      reservations@portoelea.com
      +30 6984 625581
      +359 898888101
      Foarte frumos amenajat, totul noutz, toalete impecabile, rstaurant, bar, loc de joaca pentru copii, zona de fitness in aer liber etc. Plaja un pic ingusta si plina de sezlonguri insa totul intr-o ordine impecabila si apa... apa de Grecia.
      Iata si cateva poze:

• Florin Males
      de Florin Males
      Azi am primit un set de scaune pentru camping pe care le-am comandat de la o doamnă de pe facebook, Ofelia Marginean din Reghin. Nu o cunosc personal, nu fac reclamă. Consider un beneficiu pentru cei interesați, sunt de foarte buna calitate, nu am gasit nimic comparabil prin magazinele de la noi gen bricolaj, camping sport. Scaunele sunt din aluminiu, materialul foarte rezistent, produsele made in Germany, cel putin cele cumparate de mine. Mai are si alte produse, despre ele nu pot spune nimic. 

• NRLaurentiu
      de NRLaurentiu
      Salutare!

A inceput deja expozitia cu articole pentru vacante - CMT Stuttgart 2019 in perioada 12-20 ianuarie a.c.
      Un clip de trecere in revista a noutatilor, gasiti aici.
      Pagina oficiala, aici.

Momeala:

• Lucian Vosin
      de Lucian Vosin
      Buna ziua! Ma bate gandul ca in vacanta de Paste sa merg cu rulota pe traseul Arad-Zadar-Dubrovnik-Ulcinj-Dures-Pogonia-Atena-Arad. As vrea sa merg pe coasta. Ma puteti ajuta cu sfaturi si sugestii? Multumesc mult!
    • Ioana Ioana
      de Ioana Ioana
      Recomand Camping-ul .Înafară faptului că "pute" apa de la dușuri nu face rau.P.S luati-va alimente de acasă înafară de carne.Vacanta placuta

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.