Adrian N.

Despre forum - In atentia tuturor - off topic

5 postări în acest subiect de discuţie despre Despre forum - In atentia tuturor - off topic

Despre forum - In atentia tuturor - off topic

Adrian N.

Eu votez eugen moderator, da ce moderator, administrator, ca sa fie circu circ

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Traian M

Eu propun ca sa reinventam forumul si sa atragem membrii noi sa facem o sectiune dedicata manelelor si ultimelor noutati in manelarism unde fiecare sa puna linkuri cu ultimele videoclipuri ale lui Salam si Cristi Durex si ceva dansuri exotice a asistentelor lui Capatos.

Sa vedeti ce va creste traficul si audienta atunci. :clapping:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David
On 3/24/2016 at 10:07, adrian n. a scris:

Eu votez eugen moderator, da ce moderator, administrator, ca sa fie circu circ

 

Chiar nu este liber sa ne "expunem" parerea? 

Este obligatoriu sa fim toti "pro" pentru orice cauza? Cum spuneam:

 

On 3/23/2016 at 23:19, Eugen.D a scris:

 

Multi dintre colegi nu activau in acele vremuri, deci este inoportuna pozitia lor!

 

 

Apropo colegu! @adrian n.Poate tu ai fi mai nimerit? :ascratch: Tot esti tanar cu "sperante" si vise de viitor!

Stai linistit colegule, eu stiu despre ce vorbesc, in schimb tu vorbesti doar sa te afli-n treaba ori sa dea bine!

Ori poate doar sa-ti descretesti fruntea?:ascratch:

Si atunci sa vedem, "circu cat va fi de circ"!

Noapte buna!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Adrian N.

Cand te bagi in cocina te mananca porcii. Eu chiar te sustin stimabile Eugen ,  un om de finetea,  inteligenta si tenacitatea ta este greu de gasit, si cu o experienta de viata atat de vasta. Electrician, samsar, lant lung la gat, exact ce trebuie pentru un lider.

FII TU CAPITANUL NOSTRU.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihnea Stoenescu

Postez si eu aici o intrebare in legatura cu forumul. Mai exact o nelamurire. Probabil ca este o proasta obisnuinta pentru lucrurile exacte. Deci nelamurirea mea:

 Userul @dani ESTE sau NU banat permanent ??? Eu intelesesem ca a fluierat manele in biserica si a fost exemplar pedepsit. Este drept, melodia nu ne-a fost destainuita. Este mai interesant asa, mai excitant, ca femeia cu nurii acoperiti de vesminte. Deci, cum ramane ? A fluierat in Casa Domnului ori ba ? Daca raspunsul este "ba", as recomanda mai putina impulsivitate in luarea deciziilor punitive. Nu de alta... sa nu ne aliniem (macar comunitatea noastra !) justitiei independente romanesti, mereu admonestata la CEDO, fapte pentru care platim noi, cetatenii, nicidecum ei, magistratii.

Cu stima,

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.