Mihai D

Baterie / acumulator PS 12V-40Ah (AGM)

3 postări în acest subiect de discuţie despre Baterie / acumulator PS 12V-40Ah (AGM)

Baterie / acumulator PS 12V-40Ah (AGM)

Mihai D

Am "praduit" un acumulator nou de pe masina unui prieten, care urma sa ajunga la Remat, asa ca actualul acumulator de pe UPS-ul centralei se scoate la vanzare.

 

Asadar, vand acumulator de 12V 40Ah. Acumulatorul este capsulat, cu tehnologie AGM, iar bornele sunt cu surub M6, dimensiuni 195x165x170mm, greutate aprox. 10-12kg. Recomandata pentru aplicatii stationare.

 

Productie Iulie 2014 conform datei stantate pe carcasa. Durata de viata 10ani conform site-ului producatorului, dar cine stie in ce conditii "farmaceutice". Oricum, inca doi-trei ani garantez eu pentru ea. Atasez si un prinscreen cu detalii privind descarcarea, incarcarea si intretinerea acumulatorului.

 

Pret 200 lei. Predare personala, sa nu existe discutii privind starea acumulatorului (la cat pedalez prin tara, imposibil sa nu ne intersectam).

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Dumitrov Daniel Andrei

:speedboat:O vreau eu nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai D

Se rezolva, ti-o aduc când vin la Timișoara - vin pe autostrada direct la Deva și pe urma îmi continui drumul.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.