Dudu

Cumpar rulota

14 postări în acest subiect de discuţie despre Cumpar rulota

Cumpar rulota

Dudu

Doresc sa cumpar o rulota mare cu dormitor separat, de preferat englezeasca. Sa aiba cort.

tel. 0724231181

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Cornel Mihailescu

Salutare, poti lua legatura cu @Viorel. Stiu ca el se ocupa cu aducerea de rulote din Olanda.
Multi colegi au fost cu el si au cumparat rulote.
superok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dudu

Multumesc.

Mai am niste vorbe facute prin alte parti.

Astept oferta convenabila.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Traian M

Astepti degeaba, nu va pica din cer rulota visurilor tale la pretul ideal.

Trebuie sa depui ceva efort sa ti-o cauti singur si sa ti-o gasesti, s-o negociezi si s-o cumperi. 

Noi te putem sfatui cu ce stim si ce putem. Poti sa imparti cu noi ce anunturi gasesti si ne putem exprima opinia.

 

Aici gasesti un sumar cum sa ti-o aduci din Olanda:

 

Bafta

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dudu

Multumesc de sfat, dar este a patra rulota pe care o cumpar, asadar am ceva experienta.Doresc o rulota care sa arate bine la exterior, sa fie functional tot la ea, interiorul o sa-l reconditionez aproape tot.Asa am facut si cu ultima care din pacate nu avea decat un pat mare.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel Mihailescu

Salut @dudu, hi cred ca totusi cateva preferinte in afara de dormitor separat si exterior aratos ar cam trebui sa mai
adaugi si tu.
:ascratch:
Gen..cam ce MMA sa aibe, lungime, an de fabricatie, de cate persoane sa fie, etc..samd.nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Traian M

Eu cand o sa ajung sa o cumpar pe a patra rulota cred ca va fi noua si finlandeza :)).

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel

Eu am deja 3 luni de cand caut...ori is prea pretentios, ori n-am bani destui...sper sa rasara soarele si pe strada mea...si sper sa fac anuntul de achizitionare inainte de vanzarea/inchiderea forumului.

Am gasit una care-mi place si cand s-o cumpar, hop omul avea o amenda si nu- mi putea da fiscalul.

O sa fac un fel de "teleton" de "ajutorare" cu tema "ajutati- l pe Cornel sa-si ia rulota" .

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius George

@Cornel da si tu mai multe detalii si poate gasim ceva si pentru tine...

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel
10 minutes ago, MARIUSGEORGE said:

@Cornel da si tu mai multe detalii si poate gasim ceva si pentru tine...

Pai ce crezi ca mai stiu. Rulota sa fie si atat. Preferabil doua paturi separate, masa maxima 1000, cu baie (nu neaparat dus) si cort. Alte pretentii nu am. Faza naspa e ca au cam inceput sa urce preturile, desi oferta e cam aceiasi.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dudu
On 11.03.2016 at 23:32, Cornel Mihailescu a scris:

Salut @dudu, hi cred ca totusi cateva preferinte in afara de dormitor separat si exterior aratos ar cam trebui sa mai
adaugi si tu.
:ascratch:
Gen..cam ce MMA sa aibe, lungime, an de fabricatie, de cate persoane sa fie, etc..samd.nay

 Salut Cornel, ma gandeam la un 5m la int, iar MMA un max 1500kg.Ca an, dupa 95.Am scris la  inceputul topicului ca a-si dori o englezoaica (in opinia mea astea au tot ce-mi trebuie).S-a intamplat la munte sa fie frig si sa nu pot pune masa in cort.Trebuia strans patul, intinsa masa.....intelegi tu.De aceea imi doresc un dormitor permanent si separat loc de luat masa.Plus imi trebuie spatiu pt ciutanel (5 anisori).

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel Mihailescu

Am intelessuperok si e normal sa iti doresti asa cu loc de masa si un alt pat separat.nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dudu

Se poate inchide acest topic.Am luat o Hobby Prestige.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Felicitări @dudu  :clapping:

Așteptam cu interes sa ne prezinți noua achiziție...nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.