Draghiciu Dumitru

Paste Dobrogean

43 postări în acest subiect de discuţie despre Paste Dobrogean

Paste Dobrogean

Mina Ionel

Incercam de vineri dupa-amiaza... Suntem la munca!hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Cornel
2 hours ago, Mina Ionel said:

Venim si noi la Gura Dobrogei! (daca nu deranjam)  Frumoasa initiativa @Draghiciu Dumitru dar noi nu mancam miel. Vom venii fiecare cu ce doreste, si ce crede ca va manca... Cred ca am facut alegerea cea mai buna!

Colegule eu de mare sunt plictisit, vreau aer curat si liniste... Pararea mea este ca te cam grabesti cu campingul la malul marii.In aceasta perioada nu prea ai ce face la mare, apa rece, vant, frig, si opurtunisti transformati in baieti buni'' la panda sa te jupoaie de bani... Asa ca hai mai bine cu noi la Gura Dobrogei. Improvizam noi ceva inposibil.Am o baterie de rezerva daca vrei o iau si o legam la rulota ta. nay

Aici cam ai dreptate...si ma tot uit pe prognoza, care ne arata ca vine toamna...Multumesc mult pentru ajutorul cu bateria, problema este ca mai suntem cu inca o familie care nu are rulota si de aceea sunt nevoit sa aleg un camping unde mai sunt si alte posibilitati de cazare. Oricum nimic nu este sigur inca, voi afla joi daca ma voi putea duce, in functie de programul sotiei (s-ar putea sa lucreze de 1 mai) si in functie de vreme, ca stiu ce inseamna sa bata vantul la mare. Distractie maxima va doresc!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai.combei

D--nul Draghiciu, as opta pt "oferta" dvs la Cheile Dobrogei.

As vrea si eu sa vin odata cu dvs, poate formam o caravana maaare! N-am mai miscat rulota de ceva vreme si mi-ar prinde bine sa ne asistam unii pe ceilalti. Daca sunteti liber chiar v-as ruga sa ma ajutati cu ceva sfaturi, s-a rupt "ceva" de la protap si nu prea stiu pozitia care trebuie de siguranta.

Eu sunt acasa, nu merg la servici . Va multumesc!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Sunati-ma pe nr de telefon

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Emi Sandulescu

DIstractie placuta.

Modificat de emi sandulescu

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai.combei

D-nul Draghiciu, vremea nu va fi deloc buna, nu avem sursa de 220V, e greu cu incarcarea de la masina, va fi extrem de frig (dimineata erau 6 grade). Eu chiar nu sunt pregatit offcamping, nu am reusit nici la protap sa lucrez. Trebuia sa mai vina cineva cu mine ca sa nu fiu singur si a renuntat, vad ca nu se potriveste nimic, din pacate!! Va urez petrecere frumoasa si va cer scuze.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
StefanCornel Gabor

Hristos a inviat! Intalnirea de la Gura Dobrogei a fost foarte frumoasa si timpul a tinut cu noi. Multumesc participantilor la intalnire, ne vedem la urmatoarea iesire!  Am postat cateva poze pe facebook, le puteti gasi aici: 

 

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Bravo baieti! Felicitari pentru iesirea voastra reusita! superok

Abia astept sa ne revedem cu urmatoarea ocazie! ()|

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
StefanCornel Gabor

Si noi la fel. nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Ati reusit sa terminati ditamai mielul? biggrin

Arata belea de apetisant...doh

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian_vasile

Bravo domnilor! 

Din nefericire noi am stat acasă, ne-am luat după toți idiotii de la tv, sperăm să se lege ceva de vineri încolo.

Încă o dată...felicitări!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Pastele Dobrogean la Gura Dobrogei a fost intr-o atmosfera minunata si am beneficiat de o vreme foarte frumoasa.

 

Sper ca si alte intatniri sa se ridice la acelasi nivel.

 

Cateva poze  cu mielul la protap

IMG-20160502-WA0000.jpg

IMG-20160503-WA0000.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Razvan Marinescu

@Draghiciu Dumitru

        Nea Mitica, cu fasolea aia la ceaun mi-ai pus Capac data trecuta -belea(delicioasa ). la miel am lipsit , ca de..cineva trebuie sa mai si munceasca :laughing:, dar ..asta cu protapul...trebuie repetata cu siguranta .  Da cu batul ala ce faceai il altoiai pe Cornel :laughing:, (glumesc ).

  Ajung acasa si trebuie sa ne organizam ptr urmatoarea iesire :smileys-camping:

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mina Ionel

Pentru prima iesire cu rulota, a fost totul la superlativ... Locatia, peisajul, timpul frumos si nu in ultimul rand vecinii. Multumim lui @Draghiciu Dumitru penrtu initiativa.    Voi reveni si cu poze.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel Mihailescu

@Draghiciu DumitruhiLasand la o parte asa zisa discutie contradictorie ( si daca nu am avut dreptate imi cer scuze )
Tin sa va felicit pentru iesirea facuta si ma bucur ca ati avut o vreme buna si mai ales o companie si atmosfera minunata.superok
Multimim pentru pozele postate . Cred ca mielul a fost delicios .( si nu numai )
Sa va fie de bine si vacante placute in continuare.nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Nea Mitica e un adevărat Master Chef...

superok

 Felicitari încă o data tuturor celor care ați participat la aceasta frumoasa ieseala de Paste!  xll

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Drinovan Ovidiu

Frumoasa iesire!Felicitari:clapping:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.