Allena

Cumpar anvelope si trapa aerisire

6 postări în acest subiect de discuţie despre Cumpar anvelope si trapa aerisire

Cumpar anvelope si trapa aerisire

Allena

Buna ziua,

Sunt nou inregistrata in acest site si cer scuze daca nu am postat unde trebuie  119.

Vreau sa cumpar 2 anvelope pentru rulota ELDISS SHAMAL XL  175/R13/C si trapa de aerisire cu marimea exterioara de 41X41 cm.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator rica

@allena anvelopele le vrei noi sau SH?

SH nu m-as incurca pe rulota, remoca pentru ca nu prea "simti" in masina ce se intampla cu gumele la rulota.

Astept raspunsul ca am cativa amici care se ocupa cu asta si le pot pune o intrebare.

Lipseste o dimensiune...talonul pe cat sa fie?

Tu ai dat doua dimensiuni, o anvelopa are trei...ce iti lipseste este ceva gen, 65, 45..55 etc, inaltimea cauciucului

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Allena

Multumesc adrian05ro !

Poate sti si de unde as putea sa le procur ? orice informatie imi este de folos.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Nu m-am grabit sa raspund acestui topic, dar asa cum am vorbit la telefon, la sfarsitul saptamanii viitoare voi aduce mai multe accesorii si anvelope pentru rulote din Olanda.

In situatia ca se procura cele necesare intre timp, nu este nici o problema....important este sa va rezolvati problemele.

Numai bine si bafta!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Allena

Viorel, conform convorbirii telefonice sunt interesata de oferta ta, acum actele rulotei sunt la RAR si am nevoie urgent de anvelope pentru a-mi recupera actele rulotei.

De anvelope mai este interesat si un alt posesor de rulota, dar nu stiu sa dau mai multe detalii acum, voi revenii in scurt timp. Din pacate eu nu cunosc detalii tehnice.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Nu am gasit nici un numar de telefon aici pe forum pentru a intra in legatura.

Accesati http://www.forum-rulote.com/index.php/topic, 540.0.html

Daca nu ati rezolvat, ne auzim.

Numai bine!

P.S.referitor la trapa, trebuie masurat interiorul din caroserie, deoarece marimea exterioara a geamurilor difera.

Momentan exista o trapa http://www.forum-rulote.com/index.php/topic, 542.0.html

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.