Constantin Stanciu

Imbunatateste-ti rulota.

6 postări în acest subiect de discuţie despre Imbunatateste-ti rulota.

Imbunatateste-ti rulota.

Constantin Stanciu

Sunt relativ nou pe acest forum, nou ca rulotist si am constatat ca este relativ greu sa gasesti site-uri de vanzari componente si dotari pentru rulote.

Deschid acest topic cu rugamintea pentru cei cunoscatori sa ataseze informatiiile de unde cei interesati se pot documenta.

In numele meu si a celor ca mine, multumesc anticipat celor ce detin cunostintele necesare in domeniu.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Constantin Stanciu

Multumesc tuturor pentru sfaturi. 

Sunt de folos.

Ideea mea a fost ca in acest topic  sa se gaseasca postari de genul celor facute de Gogonea Razvan, Radu B, si Viorel, scurte si la obiect.

Cer scuze Adrian V , dar voiam o acumulare de site-uri de unde se pot procura (o scurtatura sa spun asa), ca atunci cand cineva doreste sa cumpere ceva, sa nu trebuiasca sa citeasca totul.

Multumiri si imi cer scuze daca am gresit cu ceva.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Emil Naghi
în urmă cu 23 ore, Constantin Stanciu a scris:

Multumesc tuturor pentru sfaturi. 

Sunt de folos ... scurte si la obiect.

Cer scuze Adrian V , dar voiam o acumulare de sit-uri de unde se pot procura (o scurtatura sa spun asa), ca atunci cand cineva doreste sa cumpere ceva, sa nu trebuiasca sa citeasca totul.

Salut, după ce o sa pui pe hârtie ce ai nevoie pentru rulotă, după ce ai să tragi linie și ai să faci calculul și ai să vezi de cați bani ai nevoie pentru ideile tale, ai să citești topicul lui Eugen și ai să începi să întrebi pe forum despre piese mai accesibile ca preț. 

Astfel îți recomand dacă ai nevoie de un accesoriu pentru rulotă, o piesă, o roată, o butelie ceva, să pui mâna pe telefon și să îl suni pe @Viorel, care nu numai ca nu se supăra dar îi și face plăcere să ajute un coleg rulotist iar drumurile pe care le face frecvent în Olandă îi conferă avantajul de a fi într-o stransa legătură cu mulți dealeri din Europa. 

Succes !

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.