CristianBordea

Un nou membru din Brasov!Abi Jubilee Rallyman

7 postări în acest subiect de discuţie despre Un nou membru din Brasov!Abi Jubilee Rallyman

Un nou membru din Brasov!Abi Jubilee Rallyman

Rulota noastra e provenita din Anglia, Abi Jubilee Rallyman, "93, trasa de un Audi A4.

0

Distribuie această postare

Link către postare
    Distribuie pe alte siteuri

Sa va bucurati de ea si sa va duca acolo unde doriti, iar cateva imagini ar fi binevenite.

Toate cele bune!  mqq

0

Link către postare

Sa va plimati cu placere prin padurile tarii.

Dar nu vad poze... askc

0

Link către postare

Mario!

Nu dominam ci pur si simplu incep romanii sa vada si sa doreasca dotarile dincolo de vorbe rautacioase pana acum nedovedite!

Domnu propitar?

Nu lasati poporul in intuneric!

Pozeeeeeeee!!!!

0

Link către postare

Drumuri foarte multe cu rulota, sa va bucurati de ea.

0

Link către postare

Bun venit , si drumuri bune !

superok

0

Link către postare

bun-venit si cat mai multa ruloteala !  )|/

wcm

0

Link către postare

• Conţinut similar

• Laur Lucaci
        deLaur Lucaci
        Salutare , rulotisti !

Sunt nou pe aici si vreau sa intru in curand in posesia unei rulote. Am un buget poate putin cam mic dar sper sa gasesc ceva ce sa acopere majoritatea dorintelor. 
        Bugetul se invarte in jurul sumei de 3000-3500 de euro , iar necesarele din dotarile rulotei as vrea sa fie cele 2 spatii de dormit , carligul antibalans si cortul. 

Din cate am cautat in tara , foarte multe rulote le-am gasit in zona Aradului. De aici de pe forum am inteles ca multe rulote de acolo sunt aduse din Anglia de catre romi si nu stiu daca ar merita sa ma complic. A doua varianta ar fi achizitionarea rulotei din Germania. Sunt dispus sa bat drumul asta , dar as vrea sa ma indrumati spre ceva parcuri , daca stiti , sau sa imi spuneti cum e mai bine sa procedez (sa o rezerv de acasa sau sa merg sa iau la pas pacurile).

Sper ca am dat toate detaliile de care aveti nevoie pentru a ma putea indruma cu orice sfat sau idee.
      • ovidiu cica
        deovidiu cica
        Un prieten a gasit o rulota in Arad si solicita ajutor pt o vizionare in prealabil  pt a scuti un drum in caz ca rulota nu corespunde descrierii vanzatorului.
        Rog contact la  0722 299447 

Multumesc anticipat ,
      • Viorel
        deViorel
        Vand rulota marca Caravelair Bamba, model 395, fabricata anul 1994, cu o greutate proprie de 712 kg si 1000 kg total.
        Este un model realizat pentru confortul a 4 persoane, detinand doua spatii de dormit, constand in doua canapele cu masa si un pat fix si este ideal pentru cei ce isi doresc o rulota usoara, compacta si cu toate dotarile necesare pentru un sejur confortabil.   Rulota este dotata cu aragaz 3 ochiuri, chiuveta inox, frigider marca Electrolux cu functionare pe curent si gaz, sistem incalzire, o cabina pliabila de toaleta, cu chiuveta si wc portabil marca Thetford Porta Potti (absolut nou), jaluzele atermice la toate geamurile, plase insecte si perdele, plasa insecte intrare, butelie originala, roata noua de rezerva, scarita, suport pentru doua biciclete si carlig antibalans Westfalia. Cabina toaletei este pliabila, in sensul ca se poate restrange pentru a obtine mai mult spatiu disponibil.  Mai trebuie mentionat ca detine o trapa tip luminator panoramic, care oferă lumină naturală direct de la sursa si este optima pentru patrunderea aerului proaspat. Detine un cort deschis absolut nou, cu schelet aluminiu, cuie (tije), sfori si care a fost montat prima data pentru realizarea imaginilor acestui articol. Rulota se prezinta foarte bine,  atat exterior cat si interior, fara defecte si probleme ascunse.   Pret 2600 euro! Telefon 0768710487  
      • Alin Opran
        deAlin Opran
        Asa cum spune titlul, doresc sa cumpar una bucata oglinda suplimentara pe partea stanga (a soferului) pentru autoturism (SUV).
        Modelul de oglinda dorit este cel cu montare pe aripa masinii cu tije astfel incat sa poata iesi in afara masinii 35-50cm. Rulota are latimea de 2, 50 m.
        Ar trebui sa arate ceva de felul:

Tel: 0736.001.699
      • Dan Dan
        deDan Dan
        Vand rulota Knaus Eifelland an de fabricatie 2000 stare ca noua tehnic si estetic foarte buna  plus cort si terasa. Pret 4850  euro- negociabil .tel.0751286859

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.