TEODOR

Concediu 2016

9 postări în acest subiect de discuţie despre Concediu 2016

Concediu 2016

TEODOR

Va salut dragi colegi!

Deschid acest topic, pentru a crea un cadru in care fiecare dintre noi putem sa ne expunem , planuri, trasee, locatii de campare propuse, legate de concediul pe 2016 la care deja visam cu totii.

De asemenea , se creaza posibilitatea formarii unor grupuri care sa aiba trasee , sau parti de traseu comune.Eu unul, sper ca anul acesta sa pot iesi din tara cu rulota, dar inca nu am un traseu stabilit.Poate ma inspir din ideile altora, sau din concediile facute si prezentate de colegi in anii trecuti.Cu cat mai multe idei , cu atat mai bine!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Stefan P

M-ar tenta o iesire in afara, gen TURCIA, as vrea ceva detalii, traseu, costuri.

Prin iulie o să tin traditia de vreo 4 ani si merg in apuseni-Poiana Glăvoi cel puțin o saptămână apoi as mai merge pe undeva, dar nu am idee incă!

Ar mai fi frumos pe langa Voineasa, apa curata si rece, pădure, lemne din belsug, verdeata si destul de liniste! Drumul de la Brezoi spre Voineasa sa mai reparat partial e destul de ok, ar merita.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Catalinn2003

Buna seara ! Domnul Teodor  si eu sunt interesat pentru un concediu pe Coasta Dalmatiei in vara lui 2016 ! Noi suntem o familie tanara din Iasi cu doi copii mici (4ani si 6ani ) si am fi interesati de parteneri de drum !! Nu zic nu nici pentru alte trasee din Europa , eventual tarile nordice ...

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gogonea Razvan

Veniti bre in Rusia!!!!! Rubla a cazut tare rauxll

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
TEODOR
în urmă cu 1 oră, catalinn2003 a scris:

Buna seara ! Domnul Teodor  si eu sunt interesat pentru un concediu pe Coasta Dalmatiei in vara lui 2016 ! Noi suntem o familie tanara din Iasi cu doi copii mici (4ani si 6ani ) si am fi interesati de parteneri de drum !! Nu zic nu nici pentru alte trasee din Europa , eventual tarile nordice ...

Mie toti prietenii imi zic Doru , dar fiindca am vrut sa fiu corect cand am competat rubrica prenume , am scris Teodor , asa cum apare in buletin. Insa ce vreau sa subliniez este faptul ca in buletin nu scrie , , domnul Teodor".Tin mult la formulele de adresare si imi place sa respect , tocmai pentru faptul ca imi place sa fiu respectat,  dar aici suntem ca intr-o familie.Tie, fratele tau , sau sora ta , sau varul / vara iti zic , , domnul Catalinn''? Bine, o mare problema ar fi cu cel de-al doilea , , n'' la pronuntare:ascratch:. Sa ne spunem pe nume , asa cum isi vorbesc prietenii! OK?. Bun.
Ce pot eu sa-ti spun ca de-abia maine o sa-mi fixez zilele de concediu pe 2016 si as vrea sa mi-l pun cam de pe 15 iunie pana pe 24 iulie, dar ...sa vedem.Oricum , vom tine legatura si cum voi sti ceva sigur, te voi informa. In principiu , mi-ar face mare placere sa fim la drum mai multe rulote .
Ne-auzim!!!

nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stefan P

Da Teodor, adevarat! Dar pana ne obisnuim asa mai dureaza! Mie cel putin imi place sa respect omul, nu pot sa spun unei persoane poate mai mare ca mine cu vreo 10-15 ani pe nume, mi se pare c-am aiurea, asa am fost obisnuit, si credca toti am fost invatati acasa asa! Dar aici tre sa ne obisnuim sa respectam regulamentul, si pana ne obisnuim mai vorbim si cu dvs.ne mai scapa!hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
IONEL NICOLAE
în urmă cu 1 oră, Gogonea Razvan a scris:

Veniti bre in Rusia!!!!! Rubla a cazut tare rauxll

Razvane, in 2017 eu si cu trei prieteni, ne am propus sa mergem in Mongolia prin Rusia !
Eu zic sa dam pe la tine si sa te alaturi grupului catre destinatia finala ! Acum ai si masina care se preteaza la expeditii.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
TEODOR

Ce-i corect , e corect!hihihi

Modificat de TEODOR

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.