Razvan Marinescu

Achizitie rulota din tara RO

14 postări în acest subiect de discuţie despre Achizitie rulota din tara RO

Achizitie rulota din tara RO

Razvan Marinescu

Salutare 

Revin si eu cu o intrebare: recomanda cineva parc de rulote sau persoana (persoane de incredere ) care aduc rulote ?
La ce am vazut pe OLX si pe net prin anunturi..nu prea am incredere..nu de alta dar prefer sa merg pe recomandarea cuiva care are experienta si sa nu arunc banii pe geam.....
Prefer sa intreb acum..cand sunt la inceput decat sa ma arunc cu capul inainte :)

 

Masina Jeep Wrangler Rubicon-187 HP.

Multumesc pentru intelegere!

 

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator

Ca si masinile SH si Rulotele sunt la fel: depinde de noroc si cat esti de deschis , probleme oricum  tot vei avea chiar de o cumperi de noua. Dupa un timp sunt probleme ba cu una ba cu alta, Problema este sa iei o rulota bunicica, eu am avut una din 1986 si pot spune ca am fost foarte multumit de ea dar am vrut una mai dotata si mi-am luat. Acum vreau una mai mica, asa ca dupa ce ai o rulota  dupa un timp ai vrea altceva ca nu te mai multumeste ce ai.
Eu am cumparat rulotele singur si pot spune ca am avut noroc dar te sfatuiesc sa iei pe cineva care se pricepe si stie unde sa caute . Problema este ca nu cumperi noua ci o rulota veche de ani buni.Depinda de noroc.
Sa ai succes in cumpararea rulotei dorite de tine.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Razvan Marinescu

Da ..cu norocul..ai dreptate :) .Multumesc Marin .

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gogonea Razvan

Razvan, daca vrei sa iei rulota din tara, respectiv Bucuresti roaga-l pe @Adrian V.. sa te insoteasca ( este priceput), sau i-a legatura cu @Viorel  poate iti aduce din Olanda.
Din parcuri o vei cumpara mult mai scumpa, si nimeni nu iti v-a putea spune nimic despre trecutul rulotei.

Bafta !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gabriel Schuster

Salut, iti recomand cu incredere maxima o firma din Cluj de unde mi-am cumparat prima rulota. Detalii pe site-ul : www.rulote-turistice-second.ro.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
.Vizitator...

Te astept la Alba Iulia sa vezi ce rulota iti place si am ceva care se incadreaza in intervalul de pret. Totul depinde de ce configuratie ai nevoie si de locurile de dormit. Trebuie sa fi hotarat cam ce vrei de la ea si ce dotari.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

@Razvan78 daca vei citi prin forum despre achizitionarea unei rulote, vei observa (asa cum scrie si @lungu marin),  ca multi fac recomandarea de a fi insotit de cineva care cunoaste cate ceva despre rulote.
Sa nu te increzi niciodata in vorbele unui vanzator, fiindca el este interesat sa-si vanda produsul, putin ii pasa ce se intampla pe mai departe. Acum nu pot scrie ca toti sunt la fel, dar este bine sa ai in vedere acest aspect, ca doar traim in Romania.

Colegul @mario detine cateva rulote, este o persoana de incredere si ti-l recomand.
In situatia ca doresti sa achizitionezi o rulota in Olanda, putem face o deplasare impreuna, sau daca vrei sa afli alte indrumari, telefonul meu este deschis in permanenta.
Succes!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Razvan Marinescu

@Viorel
 Multumesc mult !:-) Daca ma hotarasc pe olandeza.biggrin te sun.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Razvan Marinescu

Salut

Da ..am fost ieri si am vazut acel Hobby ...ce sa zic ? ..acte incurcate, doua geamuri sparte (unul lipit-carpit , altul...crapat la partea de sus ) la partea din fata, respectiv locul bagaje-buteli..compartiment crapat la partea de jos..in ambele parti......la interior curata...parasolarele la geamuri unele nu mergeau altele rupte...bani...multi pentru ceea ce am gasit acolo.

Una peste alta nu este ceea ce ma asteptam....Mai cautam..  :)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Razvan Marinescu
On 29.9.2015 at 22:02, Gabriel Schuster a scris:
Citează

Salut, iti recomand cu incredere maxima o firma din Cluj de unde mi-am cumparat prima rulota. Detalii pe site-ul : www.rulote-turistice-second.ro.

Gabi merci mult ! In sfarsit am achizitionat rulota de la baietii din Cluj...Sunt super OK.

Promit sa revin cu poze la rubrica Rulota Mea :).

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gabriel Schuster

Razvan, felicitari pentru achizitie. Ma bucur ca ai fost multumit de colegii din Cluj. Oamenii seriosi se cunosc! Asteptam poze!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius George

Sa o stapaniti sanatosi..

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Drinovan Ovidiu

Sa va bucurati de ea!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai Dura

Felicitari de achizitie si sa va bucurati de ea.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.