Marinescu Ion

Iesiri de week-end!

8 postări în acest subiect de discuţie despre Iesiri de week-end!

Iesiri de week-end!

Marinescu Ion

Stimati Domni,

De ceva vreme, mai precis de cand am achizitionat rulota, week-end-urile le petrecem in deplasare (in familie cu rulota, binenteles).

De aceea, pe aceasta cale, invit toti doritorii la o "iesire" si in acest week-end.

Propunerea mea este Cheia - Prahova, off-camping.

Pot furniza 230V unui coleg doritor (pentru consumuri decente)!

Eu voi pleaca din Ploiesti in jurul orelor 18.00 (dupa orele de program), cand ajung....ajung!

Cine doreste....este bine venit!

Cu respect,

I.Marinescu

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Mircea

Draga Nelu, imi pare rau ca nu pot raspunde afirmativ la tentanta ta invitatie, deoarece am deja stabilit un program pentru acest weekend.  
Iti doresc petrecere frumoasa.  Pentru sfarsitul saptamanii urmatoare, pregatesc o surpriza de mari proportii colegilor si as fi onorat daca ai veni si tu cu echipajul. Sa vedem cum va evolua vremea.hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marinescu Ion

StimațiDomni,  

Am ajuns la Cheia. Nu am găsit pe nimeni ci doar o gramada de mizerie.

Vremea este excelentă cu 14 grade afară. 

Weekend plăcut tuturor.

PS revin cu poze mâine.

Cu respect, I.Marinescu 

@mircea iti mulțumesc mult pentru invitație.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marinescu Ion

Buna seara distinsi rulotisti, hi

Ne-am intors (eu, doamna si juniorul) dintr-un weekend petrecut in natura (din pacate cam singuri)! Cu aceasta ocazie am testat rulota la infiltratii! Am avut parte de o furtuna serioasa vineri spre sambata noaptea.)|(

A fost frumos, aer curat si natura dezlantuita.biggrin

Atasez ceva poze.

PS: @Adrian V multumesc mult pentru propunere si amabilitate.

Cu respect,

I.Marinescu

20150925_190626_s.jpg

20150926_091424_s.jpg

20150926_091409_s.jpg

20150926_091631_s.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marinescu Ion

In week-end-ul 02-04.10 i-am insotit pe distinsii Dl. Adrian, Dl. George, Dl. Lungu, Dl Marius George, Dl. Patrulete, Dl Mircea, la Tantava! Deosebit....n-am cuvinte! Locatie deosebita si oameni de nota 10!

Vedem week-end-ul viitor ce destinatie aleg. Pana miercuri am timp sa ma gandesc (depinde si de vreme).

20151003_114009_s.jpg

20151003_113955_s.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marinescu Ion

Multumim pentru cuvintele frumoase.superok

In alta ordine de idei , te rog ca pe viitor sa ne spui direct pe nume pentru ca vrem sa ne simtim si noi bine .  Poate ca este vreun defect de-al tau profesional , dar asa cum ai vazut "la fata loculu" ne putem respecta si daca nu folosim "domule" sau "doamna" .
Aici pe forum cat si la intalniri ca cea din weekend trebuie sa fim si sa ne comortam ca niste colegi , amici  prieteni  si  nu ca si cum am fi structurati pe nivele ierarhice.
Iti multumesc pentru prezenta , ma bucur ca ne-am vazut , si sper ca in acest an sa mai facem macar vreo 2 iesiri.

Pentru saptamana viitoare eu unul nu voi initia nimic pentru ca avem o sarbatoare in familie si cel mai probabil vom merge la un restaurant ; asta nu insemna ca daca voi vreti sa iesiti nu o puteti face. 

Inteles!hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marinescu Ion

Stimati Domni,

Vrem sa continuam week-end-urile in natura! Asadar, week-end-ul urmator, 23-25.10 vrem sa iesim la Cheia. Vremea este buna!

Cine vrea sa ne insoteasca este foarte bine venit si ne-ar bucura enorm.

PS: iau si ceva scule de mesterit pe la rulota, pentru orice eventualitate.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marinescu Ion

Dragi colegi,
In acest weekend am ratat minunata intalnire de la Tantava precum si intalnirea de la Cotofenesti tamp.
Daca vremea permite, saptamana viitoare vrem sa iesim! Eu propun Cheia, daca sunt alte sugestii, sunt deschis, doar sa mergem undeva!()|
Butelia mare este plina, am comandat si heater pe gaz pentru cort, deci....numai vantu' sa nu bata!
Astept sugestii!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.