Andrei Preda

SFAT ACHIZITIE RULOTA

6 postări în acest subiect de discuţie despre SFAT ACHIZITIE RULOTA

SFAT ACHIZITIE RULOTA

Andrei Preda

salutari dragi colegi ,  

sunt nou venit pe acest forum si doresc sa raman alaturi de voi cat mai mult timp. 

apelez la cunostintele voastre in materie de calatori . doresc sa-mi cumpar o rulota nu foarte scumpa , suntem o familie formata din patru persoane ( eu , sotia , un baietel 4 ani si un baietel de 1 an ) , cu o masina Opel Vectra C , 1.8 benzina . concediile mometan le petrecem in cort si vrem sa avansam putin catre o rulota . 

care ar fii modelel propuse de voi ? 

bugetul momenta l-am stabilit undeva la maxim 1500 euro . 

astept cu mare drag sfaturile voastre . 

va multumesc !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator

Citeste topicurile existente pe forum. Sunt interesante si poate te vor lamuri.1500 de euro este un  buget subdimensionat pentru achizitionarea unei rulote bune.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Andrei Preda

Va multumesc 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Laviniu

Salutare. Şi eu sunt începător, dar eu vreau ca pe la anul ... sau vara lui 2017 să am un camper. Sfatul meu poate că este mai neavizat, dar iniţial am căutat ca şi tine o rulotă. Aprofundând subiectul şi cătând ceva care să se muleze pe familia mea, am ajuns la concluzia că ce caut eu depăşeşte 4500E. Apoi nici calul nu este chiar atât de forțos (mai mârțoagă de felul lui) şi aşa am ajuns să caut un camper ieftin. La banii ăştia nu o să te plouă înăuntru, dar dacă te pricepi la meșterit, în timp, cam cu încă pe atâta, poți îmbunătăți situația. Ideal pt tine este un prieten ceva care să-ţi aducă din Olanda.. ceva care vine aproape gratis. Vb. foarte serios există cazuri în care omul îşi dă rulota din curte numai să scape de ea din diferite motive. Cunosc caz concret. Care la rândul lui primise acestă informaţie tot de la un prieten. Baftă la căutat.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gogonea Razvan

"Obrazul subțire cu bani mulți se tine". Cu suma asta nu prea văd sa achiziționezi o rulota bunicică. Dar cum speranța moare ultima îți doresc bafta! Trebuie sa iei in considerare si cărăușul' pe care-l ai. 

nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.