Ibinceanu Vasile

Centre reparat frigidere

7 postări în acest subiect de discuţie despre Centre reparat frigidere

Centre reparat frigidere

Ibinceanu Vasile

Mai exista centre de reparat frigidere de rulote? 
Se pare ca am o pierdere de solutie amoniacala. De preferat in Bucuresti.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Viorel C.

Nu cred ca au existat vreodata astfel de centre de reparat frigidere din rulote.
Intretinerea si repararea lor se face prin cunostinte sau relatii, iar daca esti din Bucuresti, incearca si intra in legatura cu colegul @Ionut C.

 

P.S. am schimbat titlul subiectului din "Buna ziua", deoarece nu se putea descoperii niciodata acest subiet dupa titlul afisat.
Iar in Regulament scrie destul de clar:
i) Este recomandat un titlu cat mai sugestiv si citet si care sa reflecte subiectul abordat.

Modificat de Viorel

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mircea

@ibinceanu vasile, am intrebat si eu pe frigotehnistul meu si nu cunoaste pe nimeni pe zona  Ploiesti care sa mai lucreze cu amoniac.
Imi pare rau!

hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ibinceanu Vasile

Scuzatim stangacia, este prima data cand folosesc un forum.Acum doua ore am vorbit cu d-ul Mircea J care a lucrat la singurul centru (asta a spus el) de incarcat frigidere casnice dar si de rulote, cu solutie amoniacala si hidrogen. A spus ca unitatea sa inchis din lipsa de clienti Din cercetari am aflat ca MACO&ALEX SRL lucreaza cu amoniac in instalatiile frigorifice . Am sa vorbesc maine acolo

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Scuzatim stangacia, este prima data cand folosesc un forum.Acum doua ore am vorbit cu d-ul Mircea J care a lucrat la singurul centru (asta a spus el) de incarcat frigidere casnice dar si de rulote, cu solutie amoniacala si hidrogen. A spus ca unitatea sa inchis din lipsa de clienti Din cercetari am aflat ca MACO&ALEX SRL lucreaza cu amoniac in instalatiile frigorifice . Am sa vorbesc maine acolo

Iti scuzam stangacia, dar daca ai deschis un subiect, continua acolo unde ai inceput, nu mai deschide un alt subiect pe aceiasi tema.

Acum am unit cele doua subiecte, dar atentie pe viitor.
Multumesc!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
BogdanP

A fost cineva la ei?

Am si eu o problema cu frigiderul si nu stiu daca mai merita reparat sau schimbat cu totul....

 

Modificat de BogdanP

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.