Mihai Kontz

Vand cort Dorema

5 postări în acest subiect de discuţie despre Vand cort Dorema

Vand cort Dorema

Mihai Kontz

Buna ziua,

Vand cort Dorema nou. L-am cumparat din UK dar vanzatorul a gresit marimea, am primit size 12 in loc de 10. Are toate accesoriile(perdelute, fusta rulota, etc). Din pamant in pamant (A-measurement) are 940 cm.

Daca nu raspund la tel(0722385049), dati-mi un mesaj si va sun eu.

Pret 2950 lei (atat am iesit eu cu cortul acasa).

Multumesc

post-1077-1435562272174_thumb.jpg

post-1077-14355622729557_thumb.png

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

RobertL

Si eu cand le vand la 250 euro cica e scump. Spune-mi ce marime te intereseaza, poate o am pe stoc ... Salutari

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

:*

Poi insasi tu iti dai raspunsul; intradevar este scump un cort la 250 de euro, pentru cineva ce are salarul/pensia pe luna atata, chiar mai mic, dar astea sunt preturile! nevazut

Acum depinde si de ce cort?

Cat despre a platii 7, 800 sau 1000 de euro pentru un cort, este ceva de domeniul "fantasticului" pentru multi dintre noi!

Desii multi o fac! O fi mai bine intr-unul nou decat in cel al rulotei ori unul sh? tamp

Scuze colegul de la Cluj! Bafta la vanzare! superok

App, n-as vrea sa cred ca ai fost in UK, doar sa cumperi cortul (si ala nu tie pe masura), din moment ce spui ca "atat ai iesit cu cortul asta", si ai socotit toate cheltuielile in cei 2950 lei! nevazut

Banuiesc insa ca drumul a fost facut cu un alt interes, ocazie cu care ai cumparat si cortul? Deci pretul cortului nu poate fi decat insasi pretul lui! Oricum nu prea este de "domeniul tuturor"!

Numai bine!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai Kontz

Nu am fost in UK, l-am comandat pe internet si am platit 100 euro transportul prin curier. Cel mai ieftin cort Dorema(size 12) costa 634 lire sterline in UK. Am crezut ca poate are nevoie cineva de el. Daca nu-l vrea nimeni, o sa-l trimit inapoi si o sa se rezolve.

Ms

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

:*

De asta data ai fost mai explicit si s-a inteles!

Posibil sa fie doritori,   askc ?

Dar "niciodata sa nu spunem niciodata"!

Bafta multa! superok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.