Ionut1960

Membru nou

16 postări în acest subiect de discuţie despre Membru nou

Membru nou

Ionut1960

Ma numesc Cristian Tomulet, sunt din Piatra Neamt, casatorit si vreau ca in maxim doua luni sa am si eu o rulota.

M-am inscris pe forum pentru ca as vrea sa invat de la cei mai experimentati tot ce e legat de rulota si totodata sa ajut si eu pe ceilalti cu rezolvarea unor probleme tehnice pe care le stiu. In primul rand as dori un sfat privind cumpararea unei rulote, adica ma intereseaza firma producatoare una englezeasca sau una germana, franceza, olandeza si de ce.

In rest la capacitate accesorii am stabilit.

Va multumesc.

Distribuie această postare


Link către postare

Andrei Urucu
bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Adiciordas

Bun venit in comunitate, si sper sa-ti gasesti rulota dorita! superoknay

Distribuie această postare


Link către postare
Drinovan Ovidiu

Bun venit !

  Nu stiu daca o rulota e mai buna ca alta, dar se poate vedea asta in pret si la cum arata!

Distribuie această postare


Link către postare
Cristian Popa

Slut si bun venit!

Rabdare in cautarea rulotei, cauta pe forum ce doresti sa afli, astfel incat sa-ti iei o rulota cat mai apropiata de ceea ce doresti. Nu te grabi...

Distribuie această postare


Link către postare
Gabriel Schuster

Salutare si bun venit printre noi! Bafta la gasirea rulotei potrivite !

Distribuie această postare


Link către postare
Aurelian Ovreiu

Bun venit! Sunt sigur ca vei face o alegere buna deoarece esti deschis in a primi sfaturi. Studiaza subiectele de pe forum si intreaba cu toata increderea! Cu siguranta vei primi raspunsuri pertinente. Succes!

Distribuie această postare


Link către postare
Licuta

Salut Ionut , bun-venit, daca vrei mai multe detalii despre achizitie si puncte slabe ale unei rulote pot sa te ajut, sunt din Piatra Neamt.

0752544097. superok

Distribuie această postare


Link către postare
Eugen David

Ionut,

      bun-venit

Sa dea Domnul sa-ti gasesti rulota dorita!

                                                          superok

Distribuie această postare


Link către postare
Marius Rotaru
bun-venit Ionut! In primul rand citeste atent tot ce s-a scris pe aici. O sa gasesti multe raspunsuri la intrebarile tale. Ia toata informatia si filtreaz-o prin propria minte si gasesti raspunsul potrivit pentru tine. Nimeni nu are raspunsul universal valabil. Bafta si te asteptam cat mai curand sa  )|/

Distribuie această postare


Link către postare
Marian Popa
bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Ionut1960

Va multumesc tuturor care mi-ati raspuns. Asa este trebuie sa citesc forumul si apoi sa iau o decizie. Am sa studiez subiectul si pe internet la prezentari sau vanzari rulote. Dupa ce iau o decizie revin.

Distribuie această postare


Link către postare
Gogonea Razvan
bun-venit. Succes in achiziționarea rulotei! APP grăbește-te, sezonul in Romania deja a început! Vei găsii pe forum toate informațiile necesare despre rulote, si nu numai. Toate bune!

Distribuie această postare


Link către postare
Mircea

Salutare , Ionut,

Bine ai venit printre noi . Citeste cu atentie tot ce s-a scris pe forum si vei invata multe .  nay

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.