Denis Art

Salutari tuturor!

13 postări în acest subiect de discuţie despre Salutari tuturor!

Salutari tuturor!

Denis Art

Bun gasit tuturor!

Asa cum se cade, ma prezint si eu ca un nou membru. Ma numesc Denis si am 40 de anisori. De ceva vreme cochetam in familie cu achizitionarea unei rulote pentru concedii prelungite.

M-am inscris pe forum dupa ce am discutat cu cativa membri si am fost foarte incantat sa primesc sfaturi si propuneri de ajutor. Cred ca am nimerit in comunitatea potrivita.

Pot sa spun ca sunt interesat de achizitionarea unei rulote cu 2 zone de dormit, undeva in jurul valorii de 3000 eur, cat se poate de dotata. Restul detaliilor mi-ar fi in acest moment greu sa le enumar sau identific, dar din discutiile cu membrii forumului intr-un topic separat sper sa pot ajunge la un numitor comun in ce priveste baza de plecare.

O precizare as dori sa fac referitor la numele ce apare ca ID. Am primit 2 notificari din partea admin-ului ca trebuie sa imi schimb numele intr-unul romanesc. Chiar daca am comunicat ca acesta este numele meu, se pare ca a fost privit ca:

"Ai primit un avertisment pentru activitate neadecvată.

Conform Regulilor din forum,

f) Neaccesarea contului creat si/sau neschimbarea numelui de utilizator, conform punctului B), in decursul de 7 de zile de la inregistrare in forum, va duce la stergerea contului.

Administratia forumului a hotarat sa mai dea o sansa fiecaruia din cei care tin mai mult la un nickname decat la o comunitate, punand la dispozitie inca 3 zile de la trimiterea acestui email pentru conformare, altfel, cont va fi sters fara nici o avertizare."

In concluzie, va rog sa nu considerati o jignire neconcordanta intre numele din post si cel de inregistrare.

Cu stima,

Denis

Distribuie această postare


Link către postare

Denis Art

Asa cum am spus, numele meu este Denis.

Din cauza cerintei explicite ca numele sa fie romanesc, am folosit un nume romanesc pentru a nu incalca regulile forumului.

Distribuie această postare


Link către postare
Eugen David

:*

Oricum ti-o fi zicand, Ion, Vasile sau Denis! Toate cele bune si,

                                          bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Viorel C.

bun-venit

Bun cenit in comunitate!

nay

Consider ca normal ar fi fost sa specifici colegilor numele de utilizator cu care te-ai inregistrat in forum si anume "denis art".

Daca si acesta poate fi considerat un nume romanaesc, atunci sunt eu bolnavior  tamp

Poti adauga in Profil numele Denis, ca nu are nimeni, nimic cu tine.

Distribuie această postare


Link către postare
Denis Art

Multumesc pentru urari!

Viorel, cu toata stima, voi inchide discutia, dar trebuie sa iti spun ca ambele sunt numele mele. Poate creea confuzie, intradevar. Am frecvent aceasta problema.

Toate cele bune,

Denis

Distribuie această postare


Link către postare
Cristian Popa

Salutare si bun venit!

Bafta in gasirea rulotei pe care o doresti!

Distribuie această postare


Link către postare
Barac Catalin

Bun venit Denis si nu fi suparat (am un coleg pe care il cheama Gol Anania)bafta la cumpararea rulotei, numai in prezenta unuia care a mai detinut ca sa-ti fie mai usor si sa stai fara griji, stii tu ca unde sunt patru ochi f;wcm

Distribuie această postare


Link către postare
Marius Rotaru
bun-venit Denis! Fii convins ca totul a fost doar o neintelegere iar reactia admin-ului nu a fost malitioasa ci doar incearca sa tina acest forum cat mai curat si in limitele regulilor. Bafta in alegerea rulotei si la cat mai multe iesiri! superok

Distribuie această postare


Link către postare
Adiciordas

Salut Denis si bun venit printre noi! nay

Iti urez sa-ti gasesti rulota dorita si sa ai cat mai multe iesiri cu ea! superok

Distribuie această postare


Link către postare
Gabriel Schuster

Bun venit printre noi!

Distribuie această postare


Link către postare
Denis Art

Multumesc tuturor pentru urari si intampinari!

Sunt sigur ca voi gasi sau mai bine spus, pana voi gasi ma voi dumiri ce imi trebuie mai exact. Banuiesc ca mai toata lumea avea dileme la inceput despre ce este ultra necesar, ce ar trebui, ar fi bine, etc.

@Barac Catalin, imi dau seama ce provocari are si colegul tau

@Marius Rotaru, l-am sunat pe Viorel si ne-am inteles pana la urma. Se mai intampla sa existe neintelegeri, dar atata timp cat exista comunicare si deschidere intre parti, se lamureste orice neintelegere

Oricum, sper pana in vara sa achizitionez casuta plimbareata.

Salutari,

Denis

Distribuie această postare


Link către postare
Eugen David

Deci Denis, inca o data,

bun-venit

App "pontul cu Viorel t-i l-a dat Adrian" nu alta persoana!

                                                  nay

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.