Cosmin Dumitru

Prezentare personala

3 postări în acest subiect de discuţie despre Prezentare personala

Prezentare personala

Cosmin Dumitru

Salutare tuturor utilizatorilor acestui forum.

Ma numesc Cosmin, sunt din Constanta, 47 ani. Masina pe care o am nu se preteaza la tractat rulote, avand motor de doar 55 cai, de aceea nu am mentionat-o.

M-am inscris pe forum pentru a cauta o rulota pe care vreau sa o inchiriez, pentru inceput iar daca ma voi simti confortabil, chiar sa o cumpar...

Asadar...

As dori sa inchiriez o rulota de 4-6 persoane, in perioada Iunie-Septembrie , doar pentru dormit.

Nu am mentionat ce masina am pentru ca nu intentionez sa ma plimb cu rulota.

O vreau adusa(contra cost) si parcata la Navodari, intr-un camping, chiar in spatele restaurantului unde voi lucra. Asadar, nu se pune problema sa gatesc sau folosesc baia / WC-ul.

Nu am pretentii la rulota(ca fabricatie). Doar sa functioneze instalatia de iluminat interior, prizele(TV, laptop) si sa nu miroasa urat.

Sunt dispus sa platesc 500€ +transportul/motorina (in limita a 1000km dus intors )

Daca rulota este OK si este si de vanzare, atunci cei 500€ ar fi avansul, iar diferenta de pret, la sfarsitul sezonului.

Multumesc in avans pentru acceptul in comunitatea rulotistilor.

Cosmin Dumitru

0732454100

0373780233

cosminafricanu@yahoo.com

Distribuie această postare


Link către postare

Viorel C.

Bun venit pe forum!

nay

Te rog sa adaugi aceasta postare ce face referire la inchiriere, in sectiunea Inchirieri Rulote, prin deschiderea unui subiect nou.

De ce?

Fiindca nimeni nu va descoperii doleanta ta in aceasta sectiune dedicata prezentarii.

Multumesc si succes!

Distribuie această postare


Link către postare
Eugen David

Bafta Cosmin!

              nay

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.