Adrianeftimie

Frigider WAECO CF-110AC (NOU)

9 postări în acest subiect de discuţie despre Frigider WAECO CF-110AC (NOU)

Frigider WAECO CF-110AC (NOU)

Adrianeftimie

Buna seara.

Ieri am achizitionat un frigider Waeco modelul CF-110AC (110 litri), de la distribuitorul local. Pretul a fost 1.409 EUR. Din pacate, astazi cand m-am dus sa-l duc la rulota, am constatat ca nu imi intra pe usa si nici pe geam, diferenta fiind de FIX 1cm.

Asa ca, singura varianta este sa-l vand si sa cumpar modelul mai mic, cel de 80 litri.

Am sunat la reprezentanta pentru a le cere sa-l schimb, dar, am fost bou si am aruncat cutia, asa ca...anyway...se vinde urgent cu 1000 EUR.

Atentie, este cumparat in 23.02.2015, cu garantie, documentatie, etc.

Frigider auto cu compresor

Multumesc frumos.

Adrian Eftimie / 0724212473

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Eugen David

:*

N-ai studiat "solutia" demontarii usii s-au geamului cu diferenta de 1cm?

Fara chedar sigur va intra!

Remontezi usa sau geamul respectiv, si totul este ok! (cu aceasta okazie reamprospatezi si izolatia cu sikaflex la deschiderea respectiva).

Cred ca ti-ar fi mult mai lesne si ieftin?

Si unde mai pui ca l-ai avea pe cel dorit, de 100l.

Bafta la ambele variante!

                                      superok

Imi cer scuze! In urma disctiei telefonice am inteles ca doriti a-l folosii in exterior si doar depozitat/transportat  in rulota!

Numai bine!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Adrianeftimie

Multumesc frumos Eugen, dar asa cum am discutat si telefonic, eu vreau doar sa depozitez lada in rulota, de folosit, o folosesc afara :(

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Adrianeftimie

Dimensiuni: Height: 555mm / Width: 500mm / Depth: 790mm

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Adrianeftimie

Update pret: 4000 RON ! Urgent ! (ATENTIE, de la 6600 RON). NEDISCUTABIL / FARA SCHIMBURI.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Costin Dumitru

Felicitari pt afacere... eu am vrut sa vand frigider+aragaz+chiuveta+mobilier+tevi+grile, totul nou cu 1000 euro si n-am reusit... nu mai zic ce mesaje am primit de ziceai ca am bagat mana in buzunarul cuiva... m-am lasat pagubas... succes la vanzare... daca place cuiva, e disponibil si usor negociabil.

post-890-14355620783241_thumb.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Adrianeftimie

ULTIMUL UPDATE: 3500 RON, daca nu il vand in seara asta, il pastrez...(deja este aproape jumatate de pret si este cumparat acum 2 zile, nou cu garantie).

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Adrianeftimie

George, am luat in considerare si varianta buy back, doar ca, este cumparata pe firma, asa ca, nu le-o pot baga pe gat, din pacate. Asa cum am spus mai sus, daca nu se vinde in seara asta, nu se mai vinde, o pastrez si o folosesc, doar ca, o voi transporta cu masina, nu cu rulota, asa cum imi doream...

Doamne ajuta.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.