Viorel C.

Avertizare membri noi

2 postări în acest subiect de discuţie despre Avertizare membri noi

Avertizare membri noi

Viorel C.

Aduc la cunostinta tuturor membrilor care si-au creat cont pe forum in ultima perioada, mai precis din decembrie 2014 si pana in prezent si nu au binevoit sa-si faca o prezentare in sectiunea Prezentare Membru si sa-si completeze datele din Profil, ca in decursul urmatoarelor 2 zile, conturile le vor fi sterse conform Regulilor din forum.

Am trimis personal mesaj celor care sunt avizati, se pare ca s-a ignorat acest lucru, cu alte cuvinte, voi "ignora" si eu contul fiecaruia in cauza, din aceasta comunitate.

Avizati au fost si cei care inca folosesc nume de utilizator ca si nume de firma, lucru total interzis.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Viorel C.

Conturile celor care au fost avizati ca nu s-au conformat Regulilor din forum au fost sterse.

Acesta este si va fi ultimul avertisment trimis de catre Administratie celor care-si creaza un cont si nu doresc  sa posteze nimic, nici macar acel "buna ziua" in sectiunea Prezentare Membru.

Cu alte cuvinte, incepand de astazi, nu cred ca trebuie cineva sa piarda din timpul sau si sa atentioneze pe fiecare in parte ce trebuie sa faca cand intra in comunitatea noastra.

Exista Reguli in forum care trebuie citite, respectate si nimic mai mult.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.