Lucian T

Hobby 420 C

9 postări în acest subiect de discuţie despre Hobby 420 C

Hobby 420 C

Lucian T

Vand rulota Hobby 420 C ( Classic ) fabricatie 1991, impecabila, 2 compartimente (unul pat non-stop si unul pt servit masa / agrement sau pat de 2 persoane), cauciucuri 165R14 tip C noi, nerulate, instalatie electrica pe 12 Vcc formata din panou solar de 250 w cu reg Steca MPPT 2010, redresor de incarcare de la 220V, panou comanda cu protectii pe toate circuitele , baterie gel 100Ah, instalatie electrica noua pe 12Vcc NUMAI cu LED-uri SMD, inclusiv pe stopuri, total independenta electric, 1050 Kg. mma, cort nou cu anexa , aragaz, hota, truma + ventilatie, butelie mare, compartiment butelie izolat si incalzit, cupla antibalans, WC cu golire exterioara, frigider Electrolux pe 220Vca/12Vcc si gaz totul functioneaza ireprosabil.

ITP valabil pana in 2015.

Pret 2950 euro, negociabil.

Tel. 0747144991, 0770222064

post-404-14355620596314_thumb.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Lucian T

Sper sa faci "miscarea" asta pentru un upgrade , nu pentru ca viata de rulotist ti s-a parut nasoala.

Bafta la vanzare ! superok

Viata de rulotist e MINUNATA !  )|/

Altele sunt motivele pentru care , o perioada - scurta sper, nu voi mai fi "rulotist" !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius

Buna ziua,

Puteti trimite mai multe poze din interior?

Multumesc,

Marius

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator ion nicolae

Puneti va rog cateva poze; ma intereseaza rulota Hobby 420C 

Ion Nicolae ma numesc.

moderat Adrian V.

Pe langa salutarea membrilor am rugamintea de a respecta regulamentul si in ceea ce priveste regulile gramaticale de baza atunci cand se posteaza un raspuns.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Imaginile exista in acel text albastru activ.

Dar pana sa descoperi pe acestea, te invit sa da-i buna ziua comunitatii, altfel contul va fi sters.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Lucian T

Viorel, cred ca ar fi normal, ca vizitator, sa poti vizualiza anumite portiuni din forum, cu precadere anunturi de vanzari - cumparari !

Nu cred ca poti obliga omul sa devina membru pe un forum din prima.

Intri., citesti, iti faci o parere, VEZI POZE ( foarte important ) si apoi decizi.

Pe orice forum de rulote intri, poti vizualiza rubrica de mica publicitate.

E normal cred sa vindem-cumparam si din afara membrilor forumului.

Parerea mea, nu vreau sa supar pe nimeni.

In ceea ce priveste salutul, DA, sunt de acord cu tine.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

lucian t, vizitatorul poate vedea orice in forum.

Dar, consideri cumva ca iti face cineva cont in forum doar pentru a rezolva o problema personala si atat?! Eu nu cred.

Vizitatorului ion nicolae i-am sters contul deoarece nu dorea decat sa achizitioneze o rulota, iar mesajele trimise de catre mine, referitor la prezentare, au fost ignorate.

Incerc sa ignor si eu pe toti cei care procedeaza astfel.

Conditia obligatorie a fiecarui nou membru, este sa salute comunitatea in primul rand, dupa care este liber sa posteze in sectiunile forumului.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.