Cornelsavu

Salut

4 postări în acest subiect de discuţie despre Salut

Salut

Cornelsavu

Buna ziua si bine v-am gasit.

Ma numesc Cornel am 36 de ani, sunt casatorit si am 2 baieti unul de 5 ani si altul de 9 luni.

Avem un knaus 440 pe care il tragem cu o octavie 2 , iar in vara asta am constatat ca rulota a ramas prea mica pentru noi.

Cu pararere de rau va trebui sa ne despartim de ea si sa cautam o surioara mai mare, speram tot la fel de buna.

De mici si eu si sotia am iesit cu parintii cu cortul pana acum doi ani cand datorita copilului am facut upgrade la rulota.

Distribuie această postare


Link către postare

Viorel C.

bun-venit

Bun venit in comunitate!

Sectiunea de Mica publicitate iti sta la dispozitie daca doresti sa vinzi rulota Knaus, iar pentru noua achizitie pe care doriti sa o procurati, va doresc mult succes!

nay

Distribuie această postare


Link către postare
Cornelsavu

Multumesc pentru urari. O vom poza si vom incerca sa o vindem, este cam greu caci ne-am atasat de ea. Anul asta i-am pus chiar si AC dedicat dar din pacate in concediu cu 2 copii din care unul sugar a fost neincapatoare si oricat am tras noi de ea nu a vrut sa se lungeasca.

Distribuie această postare


Link către postare
Cornelsavu

Sambata ii fac sedinta foto si apoi voi posta anunturi. De masina nu imi fac griji , ceea ce caut se incadreaza in limitele ei din talon, poate trage 1400 kg eu ma orientez catre MMA de 1300 kg,   iar motorul la 140 CP nu cred ca sughita.

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.