NESTOR

Cumpar rulota cu 3 locuri de dormit

4 postări în acest subiect de discuţie despre Cumpar rulota cu 3 locuri de dormit

Cumpar rulota cu 3 locuri de dormit

NESTOR

Dupa cum spune si anuntul vreau sa cumpar o rulota cu 3 locuri de dormit (patul mare plus inca doua), wc cu caseta exterioara, dus, frigider cu 3 cai, aragaz.

Pentru asta as vrea sa ma incadrez in 2000 de Euro.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

NESTOR

Am vazut cateva rulote de pe forum (mai ales cele de la alba) dar deocamdata incerc sa vad daca gasesc ceva pe langa Brasov. Multumesc pentru oferte si in cazul in care in maxim o saptamana nu gasesc aici ce ma intereseaza o sa va deranjez cu siguranta.

@ Adrian  Multumesc pentru corecturile si completarile facute. Ma faci sa raman dator tare  hi .

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
NESTOR

@MARIO  Nu sunt chiar asa de grabit sa o cumpar tocmai datorita vremii. Daca spuneti ca preturile vor mai scadea atunci ma las pe mana dumneavoastra si o sa mai astept. Deocamdata am programat saptamana viitoare sa vad doua rulote (una in Sacele si una in Prejmer). In cazul in care nu-mi va placea nici una dintre ele atunci renunt sa mai caut si o sa astept sa-mi dati de stire cand o sa aveti ceva si pentru mine. Nu sunt atat de interesat de anul de productie. Ma intereseaza sa arate bine si sa fie dotata cu ce-mi doresc eu ca restul le fac singur (trecerea pe iluminat cu led-uri, invertor, panou fotovoltaic etc.), si sa ma incadrez la greutate (nu am de gand sa-mi schimb masina).

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
NESTOR

Pai niste poze sau un link ar fi exceptional.

Am spus c-as vrea sa o incadrez in 2000, dar daca merita, trecem si la 2700.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.